W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 28. Po północy dowiedzieliśmy się, że zadeklarowana kwota tegorocznej zbiórki wynosi 115 362 894 zł. To zdecydowanie więcej niż w ubiegłym roku, można więc się spodziewać, że tym razem znowu padnie rekord. Ostateczne podsumowanie nastąpi 8 marca i wtedy się przekonamy.

Tym razem Orkiestra grała dla dziecięcej medycyny zabiegowej, a wraz z Orkiestrą grali też floryści. Był to jedenasty Finał, w którym mieliśmy zaszczyt wziąć udział. Tradycyjnie już wykonaliśmy bukiety dla gości Fundacji oraz kompozycje na stoły w restauracji mieszczącej się w studio TVN.

Kto znalazł się w naszej ekipie? Florystki i floryści z całego kraju, którzy przyjechali do Warszawy żeby przez te dwa niesamowicie intensywne dni dać z siebie wszystko w szczytnym celu… Poznaj Florystów, którzy grali dla WOŚP – zobacz galerię ludzi pozytywnie zakręconych!

Akcja nie byłaby możliwa bez zaangażowania naszych partnerów, którymi są:
Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.
VHV Flowers and Greens
Nice Flowers Olga Świderska
Magnus Hurtownia Kwiatów
Orchidea Sp. z o.o.
Passiflora – Hurtownia Kwiatów Ciętych
Hurtownia Kwiatów Johan Willemse
Blanka Direct
Firma Handlowa Ryszard Nowicki
LUKFLOR Sp. z o.o.
Orchidea Kwiaty-Hurt Małgorzata Szolc
Roseland Piotr Matysiak
Hurtownia Kwiatów ILEX Tomasz Sokół
TB GROUP s.c.
Ma-Ja Jadwiga Marjańska
A.J. Andrzej Jarosiński
Bastex Sp. z o.o.

Galeria ludzi pozytywnie zakręconych 😉

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl