Florystyczna Jesień

02/09/2013

Hurtownia Kwiatów RóżaFORYSTYCZNA JESIEŃ nadchodzi już dużymi krokami, a z nią jesienny pokaz „Kolory Jesieni”, którego gospodarzami jest Hurtownia Kwiatów Róża w Katowicach. Już niedługo, a dokładnie 8 września o godzinie 9.30, rozpocznie się pokaz prowadzony przez Małgorzatę Niską- Międzynarodową Mistrzynię Polski oraz założycielkę Szkoły florystycznej Małgorzaty Niskiej. Na scenie wystąpią również Absolwenci i Uczniowie Szkoły na poziomie Mistrza florystyki oraz Florysty. Pokaz będzie składał się z dwóch części: Florystyka ofiarna i żałobna oraz Kochajmy chryzantemy, z pokazem wiązanek ślubnych. Szkoła florystyczna Małgorzaty Niskiej, przygotowała również na koniec florystyczną niespodziankę dla wszystkich widzów. Zaprezentowanych zostanie wiele ciekawych, niebanalnych aczkolwiek nowoczesnych rozwiązań w połączeniu z tradycjami rejonu śląskiego i okolic. Specjalnie przygotowane i opracowane projekty będą zachwycały widzów, a jednocześnie będą miały odzwierciedlenie również jako inspiracje do własnej kwiaciarni.

 

Sylwetki osób współprowadzących pokaz:

Koordynator pokazu:

Małgorzata NiskaMałgorzata Niska – Międzynarodowa Mistrzyni Polski, założycielka Szkoły florystycznej w 2001r. Prekursorka Florystyki w Polsce, laureatka wielu konkursów w Polsce i Europie. Reprezentantka Polski na Pucharze Świata w 2002r oraz Mistrzostwach Polski w 1999r. Współpracująca z wieloma stacjami telewizyjnymi i radiowymi, czasopismami branżowymi oraz prasą kobiecą i nie tylko. Od ponad 12 kształci Florystów, którzy osiągają najlepsze wyniki w Polsce i Europie. Doskonały nauczyciel i rzemieślnik, pasjonat Florystyki i kwiatów już od 20 lat. Pomysłodawca licznych pokazów, wystaw i happeningów.

 

Mistrz florystyki:

Aleksandra CiecholewskaCiecholewska Aleksandra – tytuł Florysty otrzymała 2006r oraz Mistrza florystyki w 2012r, w Szkole florystycznej Małgorzaty Niskiej. Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, mgr ekonomii, technik ogrodnictwa i kwiaciarstwa. Od 2007 r współpracuje z wieloma placówkami oświatowymi i edukacyjnymi na terenie Trójmiasta. Założycielka i animatorka Trójmiejskiego Klubu Miłośników Kwiatów – TKMK w Gdańsku z siedzibą w Domu Kultury ‘Morena’ w Gdańsku. Pierwszego tego typu Klubu w Trójmieście, którego głównym celem jest nauka o kwiatach, obcowanie z kwiatami, propagowanie idei dawania kwiatów. Współpracuje z czasopismami branżowymi, jej teksty możecie również przeczytać na naszym portalu.

 

 

Małgorzata Malarska

Malarska Małgorzata – tytuł Florysty otrzymała w 2011r oraz Mistrza Florystyki w 2012r, w Szkole florystycznej Małgorzaty Niskiej, zajmując II miejsce w punktacji ogólnej z bardzo wysokimi notami. Absolwentka SGGW na wydziale ekonomiczno-ogrodniczym. Od 2011 r wykonuje projekty w swojej pracowni florystycznej. Od 2013r współpracuje z duetem Sekunda&Sieradzan, biorąc udział w różnych florystycznych projektach.

 

 

 

 

Floryści – Absolwenci Szkoły Małgorzaty Niskiej na poziomie FLORYSTA z 2013r,

Katarzyna LerskaLerska Katarzyna – absolwentka Szkoły Małgorzaty Niskiej na poziomie Florysta z 2013r. we wrześniu przygotowuje się do egzaminów. Zawodowo pracuje blisko florystyki w hurtowni z artykułami dekoracyjnymi i florystycznymi. W 2013 r otworzyła własną pracownię florystyczną.

 

 

 

 

Aneta OpolskaOpolska Aneta – absolwentka Szkoły Małgorzaty Niskiej na poziomie Florysta z 2013r. we wrześniu przygotowuje się do egzaminów. Na co dzień związana z ogrodnictwem. Prowadzi z mężem rodzinny interes. Zajmuje się handlem żywymi kwiatami w Warszawie. Pomaga również w prowadzeniu rodzinnej kwiaciarni.

 

 

 

 

Agnieszka SzczepaniakSzczepaniak Agnieszka – absolwentka Szkoły Małgorzaty Niskiej na poziomie Florysta z 2013r we wrześniu przygotowuje się do egzaminów. Od 10 lat prowadzi własną kwiaciarnię na terenie Będzina. Prowadzi usługi florystyczne o szerokim zakresie.

 

 

 

 

Malwina SzymańskaSzymańska Malwina – absolwentka Szkoły Małgorzaty Niskiej na poziomie Florysta z 2013r, we wrześniu przygotowuje się do egzaminów. Skończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i otrzymała tytuł Inżynier Ogrodnictwa. Obecnie pracuje w firmie związaną z pielęgnacją ogrodów. W 2013 r otworzyła własną pracownię florystyczną.       Zapraszamy serdecznie do rezerwowania miejsc na pokaz, wszelkich informacji udziela Biuro Hurtowni Róża, tel: 697 095 949, e-mail: [email protected]

 

 

 

rozahurt_plakat-pokaz-jesie

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl