Wielkanoc to nie tylko najważniejsze święto, to również zapowiedź wiosennej eksplozji kolorów, budzenia się natury do życia i nowej energii, która w nas wstępuje o tej porze roku. To czas, który sprzyja nowym planom i pomysłom – również we florystyce.

Florystyka wiosenna i wielkanocna od skandynawskich ambasadorów Floral Fundamentals

Poszukiwaczy nowych, kreatywnych pomysłów zachęcamy do zainspirowania się materiałem, który prezentujemy w galerii poniżej. Na zdjęciach zobaczycie prace wybranych florystów ze Skandynawii. Ich spojrzenie na florystykę jest znane ze wspaniałych kreacji. W zaprezentowanych kompozycjach pokazali nie tylko swój kunszt, ale też różnorodność interpretacji form florystycznych i ciekawe podejście do materiału roślinnego. Na zdjęciach znajdziecie różnego rodzaju prace – wielkanocne i wiosenne, bukiety, wianki i inne kompozycje. Każdy powinien znaleźć wśród prezentowanych prac coś dla siebie. To co? Jesteście gotowi na skandynawską ucztę w kwiatach? Zapraszamy!

Prezentowane kompozycje powstały dzięki projektowi ambasadorów Floral Fundamentals.

Autorami prac są: Bo Iversen, Dan Xavier, Heidi Mikkonen, Jimmy Englund, Linda Nielsen, Lisa Pålsson, Mariann Holmen, Sara-Lisa Ludvigsson, Stein Are Hansen.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl