Dzisiaj mamy dla Was prawdziwą gratkę! Jest to jedyny w swoim rodzaju konkurs, o niebanalnej i atrakcyjnej formule, w którym można wygrać na prawdę wartościową i przydatną w każdej kwiaciarni nagrodę – ale o tym za chwilę 🙂

Organizatorem zabawy jest firma dostarczająca kwiaty bezpośrednio do kwiaciarni – VHV Flowers & Greens. Do udziału zaproszeni są floryści prowadzący własną działalność i kupujący kwiaty w tej właśnie firmie. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem VHV, to teraz warto to zmienić!

Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzcy, który wykona najpiękniejszą kompozycję kwiatową. Najpiękniejszą zgodnie ze sztuką florystyczną. Oceniana będzie oryginalność, pomysłowość oraz walory estetyczne pracy. Tu trzeba będzie się postarać, ponieważ w komisji oceniającej prace zasiądą między innymi znani i uznani mistrzowie florystyki: Tomasz Iwanow, Katarzyna Kluba oraz Piotr Marzec.

konkurs

Jaka nagroda jest do zgarnięcia? Bardzo konkretna. Jest to Chłodnicza Altana Kwiatowa firmy RAPA – idealny grant dla każdego, kto myśli o doposażeniu swojej kwiaciarni. O zaletach chłodni do kwiatów nie trzeba wiele mówić. Każdy florysta wie, że dzięki temu urządzeniu może zwiększyć dochody swojej firmy.

Konkurs na najpiękniejszą kompozycję kwiatową VHV Flowers and Greens to jedyna w swoim rodzaju możliwość na zdobycie bardzo atrakcyjnej nagrody w niebanalny sposób. Wszystkich zainteresowanych udziałem odsyłamy TUTAJ po więcej informacji.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl