W dzisiejszych czasach klienci mają wiele możliwości zakupu kwiatów – począwszy od kwiaciarni, przez targowiska, aż po sieci handlowe. Dlatego tak ważne jest by prowadząc kwiaciarnię wyróżnić swoją markę spośród wielu konkurentów i promować ją różnymi dostępnymi metodami. Doskonale służy temu aktywność w social mediach czy gromadzenie pozytywnych opinii, zarówno w internecie jak i wśród klientów, którzy osobiście odwiedzają kwiaciarnię. Co jeszcze można zrobić, aby wzmocnić wizerunek swojej firmy, a dzięki temu zwiększyć jej przychody? Mamy dla Was konkretną propozycję: jest to personalizowana saszetka z odżywką do kwiatów CHRYSAL, czyli saszetka z logo kwiaciarni – Twojej kwiaciarni!

Dlaczego warto korzystać z saszetek personalizowanych?

Saszetki personalizowane zawierają tę samą wysokiej jakości odżywkę do kwiatów, co saszetki Chrysal Clear Universal, z tą tylko różnicą, że znajduje się na nich logo kwiaciarni. Preparat ten łatwo miesza się z wodą, jest bezwonny i zapewnia wszystkie niezbędne składniki do pełnego rozwoju pąków i kwiatów. Dzięki odżywce kwiaty pięknie się rozwiną i dłużej będą cieszyły oczy Twoich klientów.

Każdy florysta doskonale rozumie, że trwałość sprzedawanych przez niego kwiatów może zdecydować czy klient do niego wróci czy nie. Odżywki zdecydowanie wydłużają żywotność kwiatów ciętych – w przypadku stosowania produktów firmy CHRYSAL trwałość kwiatów wydłuża się nawet o 60%. Dlatego świadomi klienci chętnie korzystają z tego rodzaju preparatów i pytają o nie kupując kwiaty. Jeśli tego nie robią, to warto ich o takiej możliwości poinformować. Dzięki temu klient odejdzie z przekonaniem, że w tej właśnie kwiaciarni kwiaciarni zrobiono wszystko, by był maksymalnie zadowolony z zakupu.

Personalizowana saszetka daje dodatkowy plus: wyróżnia markę na tle konkurencji. Twoja własna, spersonalizowana saszetka z odżywką do kwiatów idealnie sprawdzi się jako:

  • Wizytówka dołączana do bukietu
  • Forma reklamy Twojej kwiaciarni
  • Sposób na odróżnienie się od innych kwiaciarni

Kliknij TUTAJ aby uzyskać więcej informacji na temat saszetek personalizowanych oraz pobrać niezbędne pliki (specyfikację druku i szablony projektu). Zapraszamy też do naszego sklepu, gdzie można je bezpośrednio zamówić online: TUTAJ. Minimalna ilość zamówienia to tylko 2000 sztuk (2 opakowania). Zapraszamy serdecznie – saszetka z logo Twojej kwiaciarni czeka na Ciebie!

Artykuł sponsorowany

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl