Już w niedzielę, 11 września 2022 w godzinach od 14:00 –do 17:00 odbędzie się II Plenerowa Wystawa Inspirowana Land Artem, realizowana w ramach projektu “Landartowe Spotkania” przez Stowarzyszenie Carpe diem. Na miejscu czekają na gości spotkania ze wspaniałymi artystami – florystami, plastykami, malarzami, rzeźbiarzami.

Główną atrakcją programu będzie wystawa inspirowana sztuką ziemi. Wystawie będą towarzyszyć klimatyczne koncerty, wystawy malarskie i rzeźbiarskie, poczęstunek z ogrodowej kuchni. Odbędzie się również festiwal ciast na rzecz rehabilitacji rocznego Leosia Fabisiaka, który urodził się z trisomią 21 chromosomu.

Program wydarzenia:
14.00-17.00 Plenerowa wystawa inspirowana sztuką ziemi,
Wystawy malarski i rzeźbiarskie,
Spotkanie z artystami,
Festiwal ciast – akcja charytatywna na rzecz Leosia Fabisiaka

14.15 Koncert „What a wonderful world”, Maria Radoszewska i Waldemar Zieliński

15.30 Koncert „Zielony stempelek” Sklep z Ptasimi Piórami

W wystawie wezmą udział wspaniali floryści i artyści: Natalija Učvatova, Mariola Miklaszewska, Kasia Sikora, Marysia Sarnowska, Piotr Salachna, Rafał Piechocki, Rafał Staszczyk, Łukasz Krytkowski, Alina Sendłak, Maja Felińska, Joasia Chabierska. Rzeźbiarz Rumuald Wiśniewski oraz plastycy: Aleksandra Gisges-Dalecka, Lilianna Borowska Aldona Kunc, Gunter Heize, Aneta Gołuda, Magdalena Wojciechowicz.

Więcej informacji na temat Wystawy znajduje się na stronie wydarzenia – TUTAJ.

Patronat honorowy: Mariola Miklaszewska, Akademia Florystyczna Marioli Miklaszewskiej

Patronat medialny: Polskie Radio Szczecin, Kurier Szczeciński, ForumKwiatowe.pl, TVR, DziennikPolicki.pl, GminaDobra24.pl, PowiatPolicki.info, Mierzyn,pl.

fot. Facebook/Stowarzyszenie Carpe diem

Projekt “Landartowe spotkania”, otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania)

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl