Dwie hale targowe na przestrzeni, których stanie kilkadziesiąt stoisk firm prezentujących najnowsze trendy i nowinki z branży artykułów dekoracyjnych, bezpłatne porady specjalistów
oraz pokazy florystyczne – to wszystko czeka na zwiedzających poznańskie targi SPECIAL DAYS w dniach 21-23 lutego 2019.

Lutowe wydarzenie to trzy dni owocnych spotkań biznesowych, merytorycznych wystąpień, inspirujących pokazów, możliwość poznania nowości. Targi stworzone przez ludzi z pasją, którą dzielą się z tysiącami osób zainteresowanych najnowszymi trendami w branży produktów okazjonalnych i dekoracji florystycznych. Uczestnictwo w Special Days to „punkt obowiązkowy” w biznesowym kalendarzu właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych.

Podczas tego wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w otoczeniu pięknych stoisk nasi klienci mogą nawiązać owocne kontakty, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe. Special Days to również bogaty program wydarzeń – porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnej firmy, szkolenia i pokazy światowej klasy florystów – mówi Natalia Tarachowicz; dyrektor Targów Special Days – Do współpracy przy tworzeniu programu Targów zapraszamy liderów branży, mistrzów florystyki,  właścicieli kwiaciarń,  czy szkoły florystyczne. Czeka więc nas spora dawka merytorycznych wystąpień na temat prowadzenia biznesu, inspirujące pokazy i ciekawe warsztaty.

Pierwsze dwa dni Targów adresowane będą wyłącznie do przedsiębiorców z branży dekoracyjnej i florystycznej, natomiast trzeciego dnia organizator zaprasza do zwiedzania targów publiczność – miłośników kwiatów i dekoracji.

Na stronie www.specialdays.pl, znajduje się szczegółowy program jak i informacje organizacyjne; możliwy jest również zakup biletu.

W tym samym czasie, w sąsiadujących  pawilonach Targów Poznańskich odbędą się Targi Ogrodnictwa
i Architektury Krajobrazu GARDENIA oraz Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej Sport Invest. Zwiedzający
w ramach jednego biletu wstępu mogą uczestniczyć w tych trzech wydarzeniach.

ForumKwiatowe.pl jest patronem medialnym Targów Special Days.


 

Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special DAYS
Organizator: Grupa MTP
Data: 21-23 lutego 2019
Pawilon: 5A i 8

Więcej informacji na stronie organizatora: www.specialdays.mtp.pl

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl