Jesień i zima oczami Opiflor!

14/09/2013

Niektórzy jeszcze żyją gorącymi, wakacyjnymi wspomnieniami, ale złota jesień od kilku dni coraz mocniej puka do naszych drzwi. Zaraz po niej w odwiedziny zapewne wprosi się zima.

Nie czekając na to, jakie metamorfozy zacznie przechodzić krajobraz za naszymi oknami, możemy już dziś pomyśleć o aranżacjach, kompozycjach i dekoracjach, które skutecznie rozświetlą i rozweselą przestrzeń, w której mieszkamy, pracujemy lub spędzamy czas wolny.

Szeroki wachlarz oryginalnych, czasem zaskakujących, a niekiedy nawet szokujących propozycji przygotowali na ten sezon niemieccy floryści z firmy Opiflor. Poniżej przedstawiamy kilka z nich zaczerpniętych z najnowszego katalogu Opiflor – Jesień/Zima 2013.

Dekoracyjne polowanie

Przypadający na 3 listopada dzień św. Huberta, to święto myśliwych i leśników. Właśnie z myślą o tej specjalnej okazji, ale także dla osób bardziej odważnych i lubiących dekoratorskie eksperymenty niemieccy floryści proponują linię produktów Hubert oraz Jagd.

Opiflor

Dbajmy o przyrodę!

Wszystko co eko i bio to dzisiaj gorący temat. Nawiązuje do niego linia produktów Schicki wykonanych z naturalnych materiałów takich jak sprasowana słoma pszeniczna i ryżowa oraz bambus. Produkty te w całości ulegają rozkładowi biologicznemu. Stawiajmy na ekologię!

Opiflor

Co tam słychać panie dzieju?

Seria „News” to propozycja nie tylko dla osób uzależnionych od kawy (bądź herbaty) wypijanej w trakcie lektury porannej gazety! Betonowe kubełki, pojemniki i doniczki oklejone papierem gazetowym nabierają wyjątkowego charakteru, który nadadzą wielu wnętrzom.

Opiflor

Skandynawskie klimaty

W ofercie Opiflor znajdą Państwo szeroką gamę elementów emanujących bielą oraz ciepłymi odcieniami brązu, m.in. skrzyneczki, nakastliki, ławki ale także cynkowe naczynia w pełni wpisujące się w jakże modny ostatnio skandynawski nurt.

Opiflor

Opiflor

Antyk nie tylko dla koneserów!

Osoby ceniące sobie dekoracje w stylu antycznym, także znajdą coś dla siebie w najnowszej kolekcji Opiflor. Szklane butelki, lampiony, świeczniki czy latarenki poddane procesowi postarzania wyglądają na wiekowe ozdoby o prawdziwie głębokiej i tajemniczej duszy.

Opiflor

Do odważnych świat należy!

Święty Mikołaj w czerwonym płaszczu, zielona choinka oraz okrągłe bombki? Doskonale znamy te dekoracje, jednak odkurzane co roku mogą się znudzić. A może zamienić je na jaskrawe i błyszczące figurki reniferów, choinki oraz zawieszki w kształcie lodów w rożkach i babeczek?

Opiflor

Więcej produktów, kompozycji i aranżacji znajdą Państwo na stronie www.opiflor.pl.

[artykuł sponsorowany]

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl