Na florystycznej mapie Polski pojawiło się nowe miejsce. Firma JMP Flowers, niekwestionowany lider w produkcji orchidei uruchomiła filię w Białymstoku. W niej floryści będą mogli zaopatrzyć się w produkty, które dotychczas firma dostarczała dzięki handlowcom działających na Podlasiu. Hurtownia mieści się w nowoczesnym obiekcie połączonym ze szklarnią, która zapewni sprzedawanym tu kwiatom optymalne warunki, a klientom dostęp do towaru najlepszej jakości. Oficjalne otwarcie odbyło się w tym tygodniu, w środę 5 grudnia. Z tej okazji odbył się pokaz florystyczny, a zaproszeni goście mogli podziwiać kompozycje florystyczne wykonywane przez mistrzów: Sylwię Bednarek i Tomasza Maxa Kuczyńskiego.

 
JMP Flowers

JMP Flowers

JMP Flowers

JMP Flowers

JMP Flowers
 

Każdy z florystów zaprezentował cztery bukiety oraz cztery duże formy florystyczne, wszystkie oczywiście w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. W zaprezentowanych pracach rolę główną grały kwiaty pochodzące z produkcji firmy JMP Flowers: orchidee, róże oraz anturia. Floryści zaprezentowali ciekawe pomysły, wśród których zdecydowanie wyróżniał się papier dekoracyjny, który można wykorzystać na wiele różnych i zaskakujących sposobów. Pokazane prace na pewno wymagały czasochłonnych przygotowań, w których pomagali oczywiście asystenci. Zaproszeni goście z entuzjazmem przyjęli propozycje florystów, choć sam pokaz nie przeszkodził im w międzyczasie dokonać pierwszych zakupów w nowo otwartej hurtowni. Mamy nadzieję, że w przyszłości firma JMP Flowers zaproponuje kolejne, równie ciekawe wydarzenia w białostockiej filii. Zgodnie z zapowiedziami mają odbywać się tu pokazy florystyczne, warsztaty i inne spotkania branżowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl