Jürgen Herold w Opolu

04/04/2015

Już wkrótce, 19 kwietnia w Hurtowni Prestige w Opolu będzie można po raz kolejny zobaczyć prawdziwą gwiazdę florystyki niemieckiej. Kto to będzie? To Jürgen Herold, znany i ceniony fachowiec w kraju i za granicą. Częsty gość największych Targów IPM w Essen, gdzie prezentuje najnowsze trendy i ciekawe rozwiązania techniczne. Jest jednym z członków grupy „Fleurops Junge Wilde”, w ramach której wykorzystuje swój florystyczny potencjał by inspirować społeczeństwo i promować kwitnącą branżę.

Bilder Martin02

foto: Fleurop, Green

Jürgen doświadczenie zdobywał w najlepszych kwiaciarniach w Niemczech. Rzemiosła uczył się pod okiem największych autorytetów, w tym niezapomniane dwa lata u Gregora Lerscha. Po latach kształcenia i poszerzania swoich umiejętności w 2009 r . postanowił zostać „własnym szefem „. Otworzył w Berlinie pracownię/studio „hand werk floraldesign”. Bardzo kreatywne miejsce, w którym realizuje się jako designer.

W 2012 roku Jürgen zdobył tytuł „Niemieckiego Mistrza Florystów ” oraz zwyciężył w prestiżowym konkursie „New Faces Of Floral Design”. Będzie reprezentantem Niemiec na Mistrzostwach Świata „Fleurop-Interflora World Cup 2015 w Berlinie.

A tak po ludzku, to niesamowity człowiek; o niezwykłej wrażliwości, spokojnej osobowości, a jego prace to eksplozja kolorów i zaskakujących zestawień materiałów.  Florystyka Jürgena cechuje się dużą lekkością, która zwłaszcza teraz wiosną jest bardzo widoczna i wymowna.  Jego pokazy, również ten kwietniowy w Opolu, nawiązują do jego ulubionego tematu jakim są: obiekty florystyczne.

Zapraszamy do Opola 19 kwietnia 2015 r na pokaz Jürgena Herolda:

Prestige Flower Garden

To  okazja, by zobaczyć niesamowite prace, poznać wyjątkowego florystę i człowieka.
Serdecznie zapraszamy!

Bilder Martin03

foto: Fleurop, Green

Bilder Martin04

foto: Fleurop, Green

Bilder Martin05

foto: Fleurop, Green

Bilder Martin06

foto: Fleurop, Green

Bilder Martin07

foto: Fleurop, Green

 

 

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl