Jeżeli jeszcze nie wiecie jak spędzicie niedzielę 27 marca, to mamy dla Was świetną propozycję: odwiedźcie “Pokaz Ślubny”, którego autorem będzie utalentowany mistrz florystyki Maciej Krzus. Miejsce – Wrocław.

Pokazy Maćka Krzusa cieszą się dużym zainteresowaniem wśród florystów, którzy poszukują świeżego spojrzenia na florystykę i inspirujących pomysłów do wykorzystania we własnej pracy. Proponowane wydarzeniem z pewnością te potrzeby zaspokoi. Jakiego rodzaju prace zostaną pokazane i czego można oczekiwać? Zgodnie z tym co usłyszeliśmy od samego autora, zaprezentowana zostanie pełna gama kompozycji z zakresu florystyki ślubnej: od prac najmniejszych, czyli wszelkich elementów towarzyszących takich jak przypinki, butonierki, wianki i oczywiście bukiety ślubne, aż po prace większe i te największe, przestrzenne: dekoracje stołu, łuki, elementy podwieszane, ścianki i inne kompozycje.

Maciej Krzus podzieli się z publicznością swoją wiedzą o najnowszych trendach oraz autorskimi rozwiązaniami i technikami, niezwykle pomocnymi w pracy florysty ślubnego. Dowiedzieliśmy się, że pokaz będzie pretekstem by pokazać kompletną scenografię ślubną, w ramach której wykonane dekoracje zostaną zaprezentowane wraz z całym otoczeniem, w którym finalnie występują. Oznacza to, że będzie można zobaczyć na przykład dekorację stołu na gotowym stole – z całą zastawą, obrusem i wszelkimi, najmniejszymi dodatkami, które go zdobią. Taka forma prezentacji daje wyobrażenie o tym jak należy projektować dekoracje, aby idealnie wpisywały się w wybrany styl i podkreślały odpowiedni nastrój.

Na każdym pokazie organizowanym przez Maćka Krzusa można liczyć na przyjemną oprawę. Będzie więc czas na zdobycie fachowej wiedzy, ale też na to by zjeść coś pysznego i porozmawiać przy dźwiękach muzyki. Jeżeli więc chcielibyście spędzić tę niedzielę w przyjemny i pożyteczny sposób, to zapraszamy do Wrocławia:

Termin: 27 marca, godz. 12.00
Cena: 280 zł
Zgłoszenia:
tel. 785 639 457
maciejkrzuskwiaty@gmail.com

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z realizacji ślubnych w wykonaniu Macieja Krzusa.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl