Okres świąteczny to idealny moment na obdarowywanie się prezentami. Czasem jednak trudno jest zdecydować się na zakup konkretnej rzeczy, bo nie wiadomo co dana osoba chciałaby dostać. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam tak zwane prezenty uniwersalne – takie, które każdy przyjmie z zadowoleniem. Jednym z takich drobiazgów, który można wziąć pod uwagę jest kalendarz, a przecież mamy końcówkę roku, więc obdarowana osoba będzie mogła szybko zrobić z niego użytek. W naszej branży obowiązkowo musi to być kalendarz z motywem kwiatowym i taki właśnie chcielibyśmy dzisiaj zaprezentować. Przygotowała go dla swoich klientów Hurtownia Kwiatów Róża w Katowicach i zrobiła to na prawdę rewelacyjnie!

 
kalendarz florysty 2019

kalendarz florysty 2019
 

Kalendarz wydany został w wersji do powieszenia na ścianę, w dużym formacie (60 x 40 cm). W środku znajdziecie dwanaście aranżacji florystycznych i każda z nich jest ilustracją do kolejnego miesiąca. Nie są to jednak tradycyjne kompozycje z kwiatów, ale dekoracje zdobiące ciała modelek i modeli. Każda jest wyjątkowa, intrygująca i z daleka przyciąga wzrok. Taka dekoracja w domu czy firmie nie pozwoli nikomu przejść obok siebie obojętnie. Niektóre projekty was zachwycą, inne zaskoczą lub wywołają uśmiech na twarzy. Każdy pomysł jest inny, każdy dopracowany i niezwykle kreatywny. W tym miejscu należą się słowa uznania dla Tomasza Maxa Kuczyńskiego, który jest autorem wszystkich florystycznych projektów.

Prace nad kalendarzem wykonał oczywiście cały zespól profesjonalistów. Tomkowi asystowała Katarzyna Rduch, make up i fryzury są dziełem Anny Oramus, autorem zdjęć jest Robert Pisarski (Imago), a za koncepcje odpowiada Katarzyna Salomon-Zatwarnicka (“Dla Ciebie”).
 

kalendarz florysty 2019
 

A jak o całym projekcie wypowiada się autor prac? Z wielką satysfakcją:

Wow wow wow! Wyszło genialnie!!!
Jestem zachwycony 🙂 🙂

Praca przy tworzeniu kalendarza była dla mnie dużym wyzwaniem. Powstało 12 tak różnorodnych aranżacji w dosyć krótkim czasie, co naprawdę nie było łatwe, ale jakże przyjemne i kreatywne. Opracowanie projektu dopasowanego do modela, modelki personifikującego każdy miesiąc było naprawdę ciekawym zadaniem. Ogrom dodatków, kwiatów dostępnych w hurtowni pomógł zrealizować moje pomysły w 100 procentach, a współpraca z tak zgranym i profesjonalnym zespołem była czystą przyjemnością.

Tomasz Max Kuczyński

Wyszło genialnie, całkowicie się zgadzamy i gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu. Już od wtorku, 4 grudnia, kalendarz będzie dostępny we wszystkich oddziałach Hurtowni Kwiatów “Róża”: w Katowicach, Bielsku i Goczałkowicach. Pytajcie na miejscu o to jak go zdobyć. Tymczasem zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z przygotowań – poniżej.

Tomasz Max Kuczyński jest Mistrzem Polski we florystyce. Jest absolwentem Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej w Warszawie. Zdobył państwowy i branżowy tytuł mistrza florystyki. Posiada wykształcenie plastyczne, studiował także architekturę wnętrz. Laureat wielu krajowych i międzynarodowych konkursów. Uczestnik licznych wystaw. Obecnie prowadzi wiele szkoleń oraz pokazów, realizuje zlecenia w różnych częściach świata (Chiny, Indie, Meksyk, Wielka Brytania, Włochy), połączenie podroży z florystyką sprawia mu najwięcej radości i daje satysfakcję.

 
 

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl