Przed nami niezwykłe wydarzenie: egzaminy florystyczne i uroczysta gala, którym w tym roku przyświeca tajemnicze hasło: “Kind of Magic”. Po wielu miesiącach intensywnej nauki, słuchaczki Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej będą świętować swoje florystyczne sukcesy w Oranżerii przepięknych ogrodów Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.


Reklama

22 września, 14 Absolwentek Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej przystąpi do egzaminu – 7 z nich pretenduje do tytułu Mistrzyni Florystyki, a pozostałe 7 powalczy o tytuł czeladniczy.

Podczas egzaminu czeladniczego panie będą miały do wykonania po 3 prace: wieniec, bukiet oraz ozdobę ślubną, natomiast przyszłe Mistrzynie Florystyki wykonają po 4 prace: wieniec, bukiet, pracę tematyczną oraz ozdobą floralną. Prace będą oceniane przez komisję Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w składzie:
Przewodnicząca: Karolina Ładyżyńska-Skrzypek
Członkowie komisji: Magdalena Kaczmarek-Sidor oraz Monika Szalast.

Niezwykła Gala florystyczna, która zwieńczy egzaminy, rozpocznie się 23 września o godz. 18.30, w magicznej scenerii mistycznych lasów. Będzie to nie tylko moment, w którym absolwenci odbiorą zasłużone dyplomy, ale także wyjątkowa niespodzianka i uczta dla oczu gości.

Tegoroczne hasło “Kind of Magic” zostało wybrane nieprzypadkowo – przeniesiemy się bowiem do tajemniczego świata elfów, gdzie modelki ubrane w kreacje floralne, zainspirowane naturą i mistyczną krainą elfów, wcielą się w role uroczych, delikatnych i tajemniczych kobiet-elfów.

Podczas tej wyjątkowej gali połączenie natury i magii stworzy niesamowitą atmosferę, przenosząc widzów w świat bajkowej krainy, gdzie rzeczywistość i fantazja spotkają się, tworząc swoiste żywe obrazy. Będzie to niezapomniane doświadczenie w krainie, gdzie piękno przyrody i mistyka łączą się w harmonii.

Podczas Gali goście obejrzą również pokaz ozdób ślubnych wykonanych przez florystów Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl