Zbliża się czas, kiedy dzieci przystąpią do pierwszej komunii świętej. Jest to z pewnością niezwykle ważny moment. Zostanie on zapamiętany przez każdego: dzieci, rodziców, gości. Jest to też uroczystość, która nie może obejść się bez kwiatów. Są doskonałym prezentem, atrakcyjną dekoracją. Pierwsza komunia to święto, które warto też podkreślić kwiatowymi dekoracjami w kościele.

wianki komunijne NDIO

W najnowszym numerze dwumiesięcznika NDiO – Flora wiele inspiracji. W dziale Raz, dwa, trzy prezentowane są różnorodne wianki, bukiety oraz dekoracje, z których wydobywa się już wiosna – na którą wszyscy czekamy. Nie zabrakło też pomysłów z chryzantemą. Kolejne strony w magazynie to propozycje dekoracji kościoła na uroczystość komunijną. W pierwszej kwiaty zadomowiły się w przepięknych zielonych wazonach. Druga aranżacja została wykonana na kulach z gąbki różnej wielkości. Nie zabrakło też wianków. Nowoczesne, tradycyjne, dekoracje świec, bukieciki.

wianki komunijne

Czy kwiaty były Twoją pasją od zawsze…? A może ich piękno i wyjątkowość urzekły Cię później? A jak było z florystami, których znamy z pokazów, warsztatów czy kursów? Odpowiedzi oczywiście w nowym NDiO – Flora. Niektóre z pewnością Państwa zaskoczą.
W numerze także relacja z Essen, WOŚP – Floryści dla WOŚP, stałe działy z ciekawymi artykułami, zapowiedzi kolejnych wydarzeń.

Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00.

dekoracja kościoła komunia NDIO

dekoracja kościoła komunia NDIO

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl