Chcesz zostać mistrzem florystyki? Poszukujesz dobrego kursu w sprawdzonej placówce edukacyjnej? We wrześniu startuje kolejna edycja kursu mistrzowskiego w Polskiej Szkole Florystycznej – zapisując się na kurs można uzyskać tytuł mistrzowski po sześciu miesiącach nauki. Oznacza to, że możesz zostać mistrzem już w lutym 2018 roku!

Warto podjąć decyzję już dziś, ponieważ tylko do 15 sierpnia obowiązuje promocyjna oferta szkoleniowa, która pozwoli zaoszczędzić aż 700 zł!

Polska Szkoła Florystyczna to placówka, która od wielu lat kształci florystów. Dzięki doświadczonej kadrze i doskonale wyposażonej pracowni florystycznej można mieć pewność wysokiego poziomu prowadzenia zajęć podczas wszystkich sześciu zjazdów. Najkrótszy czas przygotowania do egzaminu to dodatkowy atut, który nie oznacza niższej jakości szkolenia, wręcz przeciwnie. Kadra szkoły współpracuje z Izbą Rzemieślniczą i OKE, a program szkolenia opracowany jest na podstawie wieloletnich doświadczeń we współpracy z izbami rzemieślniczymi oraz pracą w komisji egzaminacyjnej. Dzięki temu Polska Szkoła Florystyczne zapewnia doskonałe warunki uczestnikom kursu by z sukcesem ukończyli sześciomiesięczne szkolenie i uzyskali tytuł mistrza florystyki.

Uwaga! Tylko do 15 sierpnia 2017 roku obowiązuje stara cena kursu: 4800,00 zł.
Cena zawiera między innymi koszt organizacji egzaminu oraz konsultacje prac egzaminacyjnych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:
http://psf.pl/oferty-pakietowe/kurs-florystyczny-mistrzowski/

 

Kurs florystyczny mistrzowski

 

A R T Y K U Ł    S P O N S O R O W A N Y

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl