Kwiaty na 31. Finale WOŚP!

31/01/2023

W niedzielę 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 31. Do wieczora na konto Fundacji WOŚP wpłynęło ponad 100 milionów złotych, ale to jeszcze nie wszystko. Na podsumowanie tegorocznej zbiórki trzeba będzie jeszcze poczekać kilka tygodni. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, który pozwala na szybkie rozpoznanie bakterii wywołujących sepsę.

Floryści dla WOŚP

W Wielkim Finale wzięli również udział floryści – w ramach 14. edycji akcji “Floryści dla WOŚP”. Ponad 30 osobowa ekipa przygotowała w tym roku prawie 180 bukietów, do których wykorzystano niemal 8000 kwiatów! Bukiety te zostały przekazane darczyńcom Fundacji WOŚP, którzy w trakcie Wielkiego Finału pojawili się w studio telewizyjnym. Przez całą niedzielę mogliście oglądać (na antenie TVN i TTV) Jurka Owsiaka wręczającego piękne bukiety, dzięki którym studio telewizyjne stało się jeszcze bardziej żywe i kolorowe! W trakcie Finału można było usłyszeć mnóstwo miłych słów na temat akcji, a kwiaty – jak to kwiaty – robiły prawdziwą furorę!

Cała akcja nie odbyłaby się bez wsparcia firm z branży oraz bez udziału florystów, którzy przez całą sobotę pracowali nad wykonaniem bukietów oraz kompozycji, które zdobiły stoły w “wośpowej” restauracji. Floryści, którzy wzięli udział w akcji to: Ewa Nowicka, Joanna Ocicka, Katarzyna Kowieska, Patrycja Jurkowska, Ewa Popek, Elżbieta Lewkowicz, Urszula Asanowicz, Dorota Głód, Ewa Gołębiewska, Wiktoria Bujalska, Elena Kryvoviaz, Mariola Bednarska, Agnieszka Zając, Agnieszka Błaszczyk, Elżbieta Knap, Iwona Bielik – Pawełczyk, Magdalena Kaczmarek, Michał Kamiński, Karolina Parkitny, Ola Wiza, Krystian Kasper, Andrzej Wyrzykowski, Mateusz Adamiak, Justyna Horbowy, Iza Nobis, Ola Dobersztyn-Sepska, Ola Olkowska, Renata Jędrzejewska, Weronika Podwórna, Paweł Paszkowski.

Firmy wspierające akcję “Floryści dla WOŚP”:

Oraz liczne firmy z rynku kwiatowego na Bakalarskiej w Warszawie.

Wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy należą się wielkie podziękowania!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przygotowań oraz Wielkiego Finału.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl