Skrzące się powietrze, wysokie temperatury, długie dni. Jednym słowem: LATO! W tym okresie każdą wolną chwilę warto spędzać gdzieś z dala od zgiełku miasta. Jeżeli czas nam na to pozwoli, można wyrwać się w jakąś dzicz, jeśli nie, to warto skorzystać z uroków parków, a tych w miastach na szczęście nie brakuje. Przyjemnie jest pospacerować, powylegiwać się na zielonych polanach, skryć się między drzewami albo spotkać z rodziną i przyjaciółmi i wspólnie wypocząć. Jak? Pomysłów jest mnóstwo. Jednak warto zorganizować odprężającą sjestę i piknikowanie. Aby jeszcze bardziej celebrować ten stan, warto zadbać o przestrzeń wokół.

W nowym numerze czasopisma Nasz Dom i Ogród – Flora wiele pomysłów na letnie dekoracje. Piękne Raz, dwa, trzy, które jak zawsze pokazują krok po kroku jak wykonać aranżację. Stoły zarówno we wnętrzu jak i na tarasie i na zewnątrz. Kolorowo, kwiatowo i przede wszystkim letnio. Bo w lecie natura obdarza nas wieloma pięknymi roślinami.

Ponadto relacja z Festiwalu Kwiatów i Sztuki z Książa w Wałbrzychu oraz stałe działy. Andrzej Dąbrowski opowiada o zatrudnianiu pracowników. Nie wiecie, czy warto, na jakiej stawce itd? Koniecznie zapoznajcie się z fachową radą konsultanta w biznesie florystycznym i jego cyklem Okiem Praktyka. Ciekawe relacje z wydarzeń florystycznych, zapowiedź kolejnych oraz atrakcyjne upominki dla nowych prenumeratorów.
W numerze także zdjęcia z przyjęcia z okazji wydania setnego numeru. Miłe spotkanie wśród florystów i ludzi z branży. Podczas rozmów narodziły się nowe pomysły.

Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl