Magiczny pokaz – Róża w roli gwiazdy

11/11/2016

6 listopada 2016 r – dzień jak co dzień, a jednak nie… Data magiczna zapisująca w kalendarzu kolejne wydarzenie florystyczne. Magiczne, bo związane z Bożym Narodzeniem. Po raz kolejny w Hurtowni Kwiatów „Róża” w Katowicach, odbył się pokaz florystyczny o tematyce bożonarodzeniowej, o wdzięcznym tytule „Róża w roli gwiazdy”. Floryści prowadzący pokaz to: Evelyn Gerull z Niemiec, Zygmunt Sieradzan i Jagoda Głowińska. Pokaz prowadziła pani Lena Stryjska, która opowiedziała również o produktach firmy Oasis.

praca: Zygmunt Sieradzan

Floryści stworzyli ciekawe trio osobowości, dzięki któremu mogliśmy podziwiać prace różnorodne i ciekawe. Evelyn Gerull to ciepła, wesoła i dokładna osoba. Cechy te można było dostrzec w wykonanych przez nią aranżacjach, w których dominował kolor biały. Zygmunt Sieradzan prezentując jak zwykle klasę, pokazał ciekawe zestawienie materiałów, dokładność a zarazem precyzję. Z kolei Jagoda Głowińska to młoda, ambitna i pełna wdzięku osoba, której prace były równie wdzięczne i pełne świeżości, a kolorem dominującym były odcienie szarości.

Mistrzowie pokazali wiele różnorodnych kompozycji bożonarodzeniowych, ich tempo pracy było niesamowite. Szczególne wrażenie na widzach mogła zrobić precyzja z jaką powstawały prace, dobór materiału sztucznego i żywego oraz forma prezentowanych aranżacji. Trzeba też wspomnieć, że ogromna ilość prac to również zasługa asystentów, którzy pomogli w przygotowaniu podstaw kompozycji. Na końcu pokazu odbyła się licytacja prac, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Pokaz florystyczny w Hurtowni Kwiatów Róża

praca: Jagoda Głowińska

W tym dniu Hurtownia Kwiatów „Róża” w Katowicach zgromadziła liczne grono widzów szukających inspiracji przed Świętami Bożego Narodzenia – florystów i pasjonatów, absolwentów szkół, uczniów. Otrzymali oni też dodatkowy bonus – w dniu pokazu i przez kolejny tydzień każdemu kupującemu udzielono rabatu na zakupy.

Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę podsumować to wydarzenie, które na pewno u niejednej osoby zostanie w pamięci. Naszym zdaniem zapotrzebowanie na takie pokazy jest duże u wszystkich osób, dla których florystyka ma swoje szczególne miejsce gdzieś tam głęboko, którzy pragną się rozwijać lub szukają inspiracji. A co Wy na ten temat sądzicie?

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl