Ukwiecimy kolejny Wielki Finał WOŚP!

11/12/2015

 

ca86c725838176cf88b130a671d19669_L

„120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach.” –  możemy przeczytać na stronie internetowej Fundacji WOŚP. Orkiestra niewątpliwie odniosła wielki sukces w swojej działalności charytatywnej, a każdy kolejny Finał jest jego kontynuacją i potwierdzeniem. Sukces ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez zaangażowania mnóstwa ludzi: zarówno darczyńców jak i wszystkich tych osób, które czynnie biorą udział w przedsięwzięciu. Mowa oczywiście o wolontariuszach.

Cieszymy się, że i my możemy się zaangażować w to wydarzenie i wesprzeć realizację celów Fundacji WOŚP. Jako portal weźmiemy udział w Orkiestrze już siódmy raz, dokładając swoją cegiełkę w postaci kwiatów wręczanych gościom Wielkiego Finału. W tym roku zgłosiło się do nas ponad 30 florystów – wolontariuszy, którzy wspólnie przygotują ponad 150 bukietów i wezmą udział w Finale. Po raz kolejny wspiera nas w tym działaniu Firma Victoria.

studio2_az

Cieszy nas również możliwość propagowania idei dawania kwiatów, która pomimo długiej obecności w naszej kulturze i tradycji, coraz częściej zastępowana jest innymi gestami sympatii czy wdzięczności. Mamy nadzieję, obecność kwiatów w trakcie Wielkiego Finału będzie przypominać o tym, że to jednak kwiaty najpiękniej wyrażają nasze emocje…. Dlatego będą jego idealnym dopełnieniem, bo czego jak czego, ale emocji na Wielkim Finale nie brakuje!

„Mierzymy Wysoko” to hasło najbliższej zbiórki. A jaki cel jej przyświeca? Pieniądze zebrane na 24 Finale WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla podstawowych oddziałów pediatrycznych oraz na wyposażenie placówek zajmujących się leczeniem geriatrycznym.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl