Nasz Dom i Ogród – Flora kolorowe oblicze lata

10/07/2013

Nowy numer Nasz Dom i Ogród – Flora, lipiec/sierpień 2013

Nasz Dom i Ogród – Flora kolorowe oblicze lata.
Lato to czas odpoczynku, urlopów, podróży, poznawania nowych miejsc, które często swoim urokiem dodają nam zarówno nowych sił do pracy jak i inspirują przy tworzeniu aranżacji florystycznych. Dla wielu osób lato to również czas ciężkiej pracy, bo to właśnie podczas tej pory roku wiele par młodych decyduje się na ślub. Jednak warto w codziennym pośpiechu usiąść na tarasie, balkonie czy po prostu na kanapie i przeczytać najnowszy numer Nasz Dom i Ogród – Flora.

Nowy numer to pomysły na dekorowanie stołów, zarówno tych codziennych jak i uroczystych. Pierwszy z nich to elegancja w surowym wnętrzu. Dorota Ramirez wraz z Markiem Kucharskim stanęli przed niełatwym zadaniem stworzenia aranżacji ślubnych we wnętrzu zamku Topacz. Wnętrze bardzo specyficzne, gust pary młodej sprecyzowany. Jak wyszło? Końcowy efekt pracy można zobaczyć w czasopiśmie.

NDIO Nasz Dom i Odrgód-Flora

Ogromne zainteresowanie już podczas sesji wywołała sesja zorganizowana w jednym z wrocławskich parków. Jolanta Supel wykorzystując jakże wdzięczne różaneczniki stworzyła niepowtarzalną, kolorową dekorację stołu. Jej elementy idealnie ze sobą współgrają, a para która zasiadła do niego wygląda jak z ubiegłego stulecia.

Nowy numer to również pomysły na dekorowanie tarasu. Pogoda jaka nam towarzyszy pozwala nam coraz częściej organizować przyjęcia, czy spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie lub na tarasie. Warto zadbać o kwiaty. Możemy nawet umieścić kwiaty doniczkowe w pięknych osłonkach, postawić świece czy wykorzystać stare słoiki lub butelki. Z pewnością nasi goście poczują się wyjątkowo w takim miejscu.

NDIO Nasz Dom i Odrgód-Flora

W stałych działach czasopisma zostają poruszone też bardzo interesujące tematy. Okiem praktyka to już 1,5 roczny dział gdzie autor Andrzej Dąbrowski ze swoim długoletnim doświadczeniem porusza wiele problemów. Tym razem stara się przeanalizować florystyczną edukację. Koszt czy inwestycja? Aby zapoznać się ze zdaniem autora zachęcamy do przeczytania najnowszego artykułu. Magdalena Birula – Białynicka tym razem radzi jak zorganizować przyjęcie pod gołym niebem, które jak się okazuje są coraz bardziej popularne. Na co zwrócić uwagę, jak zabezpieczyć kwiaty, jak przetransportować gotowe kompozycje? Jak się okazuje wiedza z zakresu fizyki czy zagadnień technicznych jest niezbędna.

Kolorowy numer, pełen inspirujących aranżacji można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu. Dla nowych prenumeratorów przygotowaliśmy również ciekawe upominki. Zachęcamy do lektury.

NDIO Nasz Dom i Odrgód-Flora

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl