Nowy numer NDiO – Flora

04/09/2015

Lato dobiegło końca. Był to czas zapewne intensywnej pracy. Wiele ślubów, często nawet kilka w jeden weekend. Wymagające panny młode i nowe wyzwania. Pogoda w tym sezonie dopisała. A jaka będzie jesień? Każdy marzy, aby była złota, pełna barw, słoneczna i pozwoliła wypocząć po trudach lata.

_DSC2328

Zachęcamy do sięgnięcia i zapoznania się z nowym wydaniem dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora. Inspiracje pogrzebowe, które pozwolą już zacząć planowanie kolejnego trudnego okresu we florystyce. Numer zawiera wiele propozycji w dziale Raz, dwa, trzy. Pokazanie poszczególnych etapów zapewni, że nikt nie powinien mieć problemu z wykonaniem identycznej lub podobnej pracy. Wieńce, dekoracje we florecie, kompozycje w kształcie krzyża czy na korze brzozowej to tylko niektóre z propozycji.
W materiale wiodącym zaprezentowano prace zarówno na cmentarz jak i z myślą o pogrzebie. Floryści prezentują jak pomysłowo udekorować urnę czy trumnę. W wielu przedstawionych kompozycjach zamiast kwiatów żywych użyto kwiatów sztucznych, ciekawe czy odkryjecie w których. A jak łączyć sztuczne z żywymi, aby nie było tandetnie opowiada Magdalena Birula-Białynicka, w swoim dziale Florysta radzi.
Kolejnym tematem jest nasz kącik edukacyjny. Tym razem Jolanta Supel opisuje jak poprawnie wykonać wieniec rzymski. Proporcje, materiał, zdobienia. Wiele cennych rad, aby nie popełniać prostych błędów.
W dziale Okiem praktyka, Andrzej Dąbrowski porusza temat znaków towarowych. Jeżeli zastanawiasz się jak chronić swoją markę, koniecznie zapoznaj się z radami konsultanta w biznesie florystycznym.

A ponadto relacje z imprez florystycznych oraz zapowiedzi kolejnych, a dla nowych prenumeratorów wyjątkowe upominki.
Zapraszamy do zakupów. Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00.

 

_DSC2156

DSC_9157

okladka5_90a

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl