Nowy numer NDIO – Nasz Dom i Ogród

09/01/2014

Czas świątecznego zawirowania minął. Jedni zapewne się cieszą, ponieważ będą mogli odpocząć inni żałują, bo teraz nastanie czas przestoju. Każdy może jednak zrobić w wolnej chwili bilans starego roku oraz zastanowić się co robić w nowym, aby przyniósł większe korzyści. Postawić na edukację, kursy florystyczne, jeździć na pokazy i tam szukać inspiracji. Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie też zaprenumerowanie dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora. Obecnie w sprzedaży jest numer styczeń-luty.

NDIO-sty-2014-3

Królowa róża, książę storczyk, hrabia goździk. To te kwiaty dominują w prezentowanych kompozycjach. Bukiety, dekoracje na stół, duże formy. Inspirujące będą zapewne również pomysły zaprezentowane w dziale raz, dwa, trzy. Spis wszystkich materiałów oraz opis jak wykonać aranżację z pewnością będą pomocne zarówno początkującym jak i profesjonalnym florystom.

W numerze sięgamy ponownie do natury. Kompozycje z liśćmi topoli. Wyklejone nimi wazony, półkule, deski robią niesamowite wrażanie, a wszystko oczywiście przyozdobione kwiatami. Brzoza to kolejny naturalny element, z którym prezentujemy dekorację między innymi na stół.

Nie mogło również zabraknąć serduszek w walentynkowych prezentach, którymi obdarujemy nasze ukochane osoby. Proste, pełne uroku z pewnością sprawią, że na niejednej buzi pojawi się uśmiech.

W stałych działach, Andrzej Dąbrowski konsultant w biznesie florystycznym, udziela wielu cennych wskazówek jak otworzyć kwiaciarnię. Na co należy zwrócić uwagę, w co zainwestować najpierw, a co może poczekać. Magdalena Birula-Białynicka podpowiada jak wykorzystać naturę. Jakie elementy możemy zdobyć idąc np. na łąkę, czy do lasu oraz jak je zabezpieczyć, aby przetrwały wiele miesięcy.

Najnowszy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji 71 344-80-00.
Zapraszamy do lektury.

NDIO-sty-2014-5
NDIO-sty-2014-2
NDIO-sty-2014-1
NDIO-sty-2014-4

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl