Kwiaty towarzyszą nam we wszystkich chwilach naszego życia. Za ich pomocą można wyrazić uczucia tam, gdzie ich okazanie słowami przychodzi niełatwo… Uczucia nie tylko radosne, lecz także te smutne.

W najnowszym numerze dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora można odnaleźć wiele propozycji na pożegnanie kwiatami. Kompozycje na trumny, na urny, na groby zarówno na Święto Wszystkich Zmarłych jak i na dekorację całoroczną. W dziale Raz, dwa, trzy propozycje wieńców, urn, dekoracji na floretach itp. Można zobaczyć jak krok po kroku wykonać daną aranżację.

NDIO-Flora Florystyka funeralna

Florystyka funeralna

Kolejny temat szeroko poruszany to wrzosy. Z czym kolarzy się nam jesień? Zapewne z wrzosami i ich pięknymi kolorami. Propozycje bukietów z wykorzystaniem wrzosów, dekoracje stołów, wianki i inne proste w wykonaniu kompozycje.

Ponadto stale działy. Okiem praktyka, gdzie autor Andrzej Dąbrowski opowiada o planie marketingowym w kwiaciarni. Warto, czy nie? Koniecznie zapoznaj się z najnowszym tekstem. W Poradniku Jolanta Supel opowiada o bukiecie kondolencyjnym. Kiedy wręczać, jak, jaki? Wszystko co warto wiedzieć w jednym zwartym tekście.
Dział wydarzenia to relacje z odbytych imprez, a kalendarium zapowiedź nowych, czyli miejsca w których nie może Was zabraknąć. A dla nowych prenumeratorów atrakcyjne upominki.

Nowy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00

FlorysFlorystyka funeralna

Florystyka funeralna

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl