To będzie na wyjątkowy pokaz, chyba jeszcze takiego w Polsce nie było!

29 września o godzinie 10.00 w Śląskim Centrum Florystycznym REKPOL dwie znane i cenione mistrzynie florystyki Edyta Zając-Chruściel i Katarzyna Greta Szymkowiak „staną za ladą” i podczas pokazu będą realizowały zlecenia otrzymane przez publiczność. Nie będzie sceny, ale za to będzie specjalnie zaaranżowana kwiaciarnia.

Zarówno Edyta Zając-Chruściel jak i Katarzyna Greta Szymkowiak to specjalistki w swoim fachu. Prowadzą piękne, świetnie prosperujące kwiaciarnie oraz realizują duże, wyjątkowe zlecenia. Dlatego zdecydowanie warto odwiedzić je w ich „nowej” kwiaciarni w Śląskim Centrum Florystycznym REKPOL. Mistrzynie podzielą się wskazówkami jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń, szybko i efektownie zrealizować niespodziewane zlecenia oraz udzielą rad jak rozmawiać z klientami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak z sukcesem poprowadzić kwiaciarnię na miarę naszych czasów, to musisz koniecznie zasiąść na widowni tego wyjątkowego pokazu. Obie mistrzynie z pewnością sprostają wszystkim zleceniom, a widzowie na długo nie zapomną odwiedzin w ich „Rekopolowej” kwiaciarni. O odpowiedni przebieg pokazu, humor i kontakt z „klientami” zadba znany i lubiany Tomasz Max Kuczyński.

Zapisy najlepiej zrobić telefonicznie – szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej. Zapraszamy też do odwiedzenia strony tego wydarzenia na Facebooku –TUTAJ.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl