Warsztaty Pudrowo – Pampasowa Panna Młoda odbyły się w dwóch przestrzeniach wrocławskiego Rodzinnego Browaru Prost w sali weselnej @BrowarProst, przestrzeni restauracji i plenerze. Przygotowane były pod kątem współpracy zespołowej w branży eventowej. Takim przedsięwzięciom towarzyszy ciekawość efektu pracy wielu rąk i spojrzeń na jeden temat. Zapraszając do współtworzenia tego wydarzenia poszczególne osoby i branże, miałam otwartość na potencjał umiejętności grupy. Ta stylizowana sesja wniosła świeży powiew do pierwotnego wyobrażenia. Różnorodność zgromadzonych florystycznych temperamentów zaskoczyła pozytywnie jednością patrzenia na zadany temat.


Reklama

bukiet ślubny z trawą pampasową
dekoracje ślubne z trawą pampasową
dekoracje ślubne z trawą pampasową

Suche pampasowe trawy przeplatały się z pastelowymi odcieniami przepięknych róż avalanche, za które dziękuję @SigmaInternatiomnal (Poland) mocniejszego charakteru dodały niezwykle intrygujące Anthurium latte, sponsorowane przez VHV Flowers and Greens Polska, suchość traw swą miękkością przełamywały blado -kremowo- zielonkawo-różowe hortensje, których sponsorem była firma Intende . Dekoracje wykonane były w kilkunastu miejscach sali weselnej i przestrzeni na zewnątrz budynku.

Jest lato, sezon obecny i przyszły i kolejne będą obfitowały w różnego rodzaju stylizacje, warto gromadzić sobie portfolio uczestnicząc w warsztatach, podnosząc swoje umiejętności i otwierając się na nowe pomysły i relacje, a przede wszystkim promować kwiaty, które wnoszą czyste, niepowtarzalne emocje .

Wszystkim uczestnikom, sponsorom i ForumKwiatowe.pl wielkie podziękowania za współpracę na wysokim poziomie relacji i komunikacji.

W przygotowaniu aranżacji kwiatowych pod kątem stylizowanej sesji ślubnej brało udział 6 florystek: @Kwiatnica Małgorzata Szmaglik, @Bukietnik Magdalena Małecka-Sielewicz, @Kwiaciarnia Cuda-Wianki Główczyce Magdalena Woźniak, @Harmonia Kwiatów Beata Stencel, @Salon Kwiatowy Opole Marlena Jagoda i @Kwiaty.art Katarzyna Iżko-Zalewska .

Bukiet Ślubny i dekoracja głowy: @Pracownia florystyczna Zielona Chwila Agnieszka Galicka

Całość wydarzenia zakończyła się zawodową sesją fotograficzną (foto: @Justyna Kłonowska_Fotografia) z udziałem zawodowych modeli: @chmewe i @kubaacki, a całemu wydarzeniu towarzyszyła przepiękna i przesmaczna prezentacja słodkiego stołu (@cuda_wianki_pracownia _tortów) i oczywiście wspaniały owczarek pikardyjski wzbudzający duże emocje wśród uczestników warsztatów. Miłego oglądania!

_____________________________________

  • heksagon i obrusy wypożyczalnia @Wypożyczalnia Ślubna
  • makijaż modelki: @dolls_gang_academy i @macholka.studio
  • suknia ślubna:@madonnasuknieslubne
  • napoje: @dobro_natury_soki_owocowe_
  • koordynacja wydarzenia: @Pracownia florystyczna Zielona Chwila Agnieszka Galicka i @zielonachwila_slub
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl