Pierwsza wystawa TKMK za nami!

08/10/2013

[imagebrowser id=21]

Trójmiejski Klub Miłośników Kwiatów w Gdańsku „zaliczył” swoją pierwszą, otwartą wystawę florystyczną. W gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym swoimi pracami i pomysłami dzieliło się 12 klubowiczów: Agnieszka Mazur-Kołtuniak, Ewelina Korejwo, Ilona Jarzębowicz, Ilona Zembrzuska-Jęcek, Iwona Gajewska, Joanna Bronk, Justyna Rózycka, Kamil Lutostański, Magdalena Kowalczuk, Małgorzata Imanowska, Róża Kowalczuk, Teresa Balerstet.

tkmk-wystawaTematem prac była mała forma: wiązanka ślubna. Zależało nam, aby wszyscy którzy przybyli na wystawę na nowo odkryli możliwości jakie drzemią w kwiatach. Chcieliśmy również zainteresować naszych gości nie tylko klasycznymi, ale również nietypowymi formami wiązanek. Wystawa dała nam możliwość zaprezentowania swoich prac przed szerszą publicznością, co było dla nas cennym doświadczeniem. Równie ważna była dla nas możliwość spotkania i porozmawiania – nie tylko o florystyce, ale po prostu o wszystkim. Atmosfera była wspaniała, a co najważniejsze, pojawiło się wiele osób, które zainteresowały się naszymi działaniami i są chętne do uczestnictwa w spotkaniach klubowych!

Serdecznie zapraszam do galerii i docenienia prac klubowiczów.

Aleksandra Ciecholewska
wraz z Zespołem TKMK i Dom Kultury Morena

O autorze
Aleksandra Ciecholewska

Aleksandra Ciecholewska

Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, mgr ekonomii, technik ogrodnictwa i kwiaciarstwa. W 2012 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Florystyki na poziomie Floral Design w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej w Warszawie. Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...