Któż nie ulega magii niepowtarzalnych Świąt Bożego Narodzenia… Najpiękniejsze chwile z dzieciństwa kojarzą nam się właśnie z tymi świętami. Zapach jodły, aromaty korzenne, dźwięki wszystkich nam znanych kolęd, blask świec oraz aura ciepła domowego ogniska to jest to, co właśnie nas urzeka. A wszystko to zwiastuje pierwsza gwiazdka na wieczornym niebie, to ona rozpoczyna ten bajkowy czas. Symbol gwiazdy jako symbol dobrej nowiny, narodzin Jezusa Chrystusa towarzyszy nam przez cały ten okres i jest nieodłącznym elementem dekoracji świątecznych, które już wkrótce będą tematem przewodnim we wszystkich kwiaciarniach. Zapraszamy więc na pokaz świątecznych inspiracji, który odbędzie się już w niedzielę w Hurtowni Kwiatów „Róża” w Katowicach.

florystyka Boże Narodzenie

stroiki florystyka Boże Narodzenie

Podczas pokazu florystycznego „Star of Charms – Urok Gwiazdki” floryści pokażą urok Gwiazdki w wielu pracach, od wianka adwentowego po wianki na drzwi i okna, dekoracje stołów, różnorodne stroiki, propozycje niestandardowych dekoracji. Zabiorą nas w podróż przez style we florystyce: poczynając od klasyki i jej odmiany stylu gregoriańskiego, poprzez vintage i bliski mu styl eco, aż po współczesny, nowoczesny minimalizm.

Zostanie również przypomniana symbolika elementów dekoracyjnych używanych w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Prace florystyczne zaprezentują wspaniali, zaangażowani w swoją pasję mistrzowie florystyki i floryści, absolwenci Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej.

Uchylamy także rąbka tajemnicy: ten wspólny czas, spędzony w niezapomnianej atmosferze pobudzającej wszelkie zmysły, uświetni wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych dla Państwa przez organizatora – Zespół z Hurtowni Kwiatów „Róża”. Niech nam przyświeca urok Gwiazdki…

Małgorzata Niska Szkoła florystycznaPartnerem medialnym imprezy jest portal ForumKwiatowe.pl

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl