Pokaz florystyczny w Suchym Lesie

02/07/2013 0

 Pokaz florystyczny w Suchym Lesie - Agnieszka Krzymińska

Urząd Gminy Suchy Las, Ośrodek Kultury Gminy Suchy Las oraz Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu zorganizowali wystawę kwiatów i pokaz florystyczny.
Podczas imprezy można było podziwiać 40 odmian róż, 7 odmian czosnków ozdobnych jak również lilie, słoneczniki, peonie, lewkonie i goździki. Wszystko to miało miejsce w dniach 22-24 czerwca 2013 r.

Kompozycję z kwiatów zostały ułożone przez florystów – członków Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański oraz współpracującą ze Stowarzyszeniem Sekcją Florystyczna Koła Naukowego Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Projekt Wystawy Kwiatowej wykonał Prezes Zarządu SITO Oddziału Poznańskiego Andrzej Aumiller.

Pokaz Florystyczny poprowadziła członkini Zarządu SITO Oddziału Poznańskiego dr hab. Agnieszka Krzymińska z Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która jest również Międzynarodowym Sędzią FLORINT.
Tematem dwugodzinnego Pokazu Florystycznego było „Przedwakacyjne spotkanie z kwiatami”.
Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego pokazu

fot. A. Mueller – Antczak

[portfolio_slideshow id=1420]

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o