Polscy floryści w Debreczynie

24/08/2016

Karnawał Kwiatów w Debreczynie to jedna z najbardziej znanych imprez organizowanych na Węgrzech z okazji święta narodowego, które przypada 20 sierpnia. Program imprezy jest bardzo bogaty, a główną atrakcja jest przejazd platform kwiatowych – mobilnych kompozycji o wielkim rozmiarze, wykonanych z tysięcy kwiatów.

W tym roku organizatorzy postanowili rozwinąć program imprezy o kolejny element kwiatowy – pokaz florystyczny. Zaproszono w tym celu florystów z Polski: Piotra Marca i Jagodę Maślankę. Nasi floryści wystąpili w debreczyńskim amfiteatrze, przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością. Przygotowali po pięć dekoracji ślubnych. Różnorodność środków technicznych i zastosowanie stosunkowo tanich roślin w prezentowanych pracach spotkało się z bardzo dobrym odbiorem publiczności. Zobaczcie naszą galerię, a w niej piękne prace pokazowe Piotra i Jagody.

 
14079597_1278119395561346_2998948371080205734_n
 
deb
 
Jagoda-Maslanka

Jagoda Maślanka

PiotrMarzec

Piotr Marzec z modelką prezentująca prace jego autorstwa.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl