Prestige – Kwiaty w Opolu & Victoria Floral Products

25/01/2014

[imagebrowser id=53]

Ciekawe połączenie? Mieszanka wybuchowa?

17 stycznia, 2014 r. w Opolu, zainaugurowano współpracę pomiędzy marką „Victoria” – firmą z 20-letnim stażem w branży florystycznej oraz silną i ugruntowaną pozycją na rynku, a Hurtownią Prestige-Kwiaty.

Prestige’owy oddział w Opolu, w swoim jubileuszowym 10-tym roku, zaproponował ciekawą prezentację produktów firmy „Victoria”. Wzorcownia, znajdująca się w samym centrum hurtowni, została specjalnie zaaranżowana. Wybrano odpowiednią kolorystykę, zestawienia materiału roślinnego, wykorzystano wyjątkowe ekspozytory:  postumenty, drewniane pieńki, stare deski,itp. Bardzo oryginalny 3-częściowy baner, w połączeniu z wykonanymi kompozycjami oraz „florystycznym sufitem” dopełniły spójnej całości aranżacji.

17

Również produkty firmy „Victoria” znalazły swoje idealne miejsce. Każdy klient odwiedzający Hurtownię, nie mógł nie zauważyć, wręcz musiał się „potknąć” o „Floral Products”. Atrakcyjne ceny, szeroka gama produktów, nowości i… prezenty. Każdy otrzymał zestaw „testowy”, by osobiście przekonać się o jakości produktów.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczył również właściciel firmy „Victoria” pan G.Woźniak wraz z żoną. Pan Woźniak wraz z panią Dyrektor Biura Zarządu Moniką Walczak dokonali uroczystego otwarcia prezentacji przez tradycyjne przecięcie wstęgi. Był czas na rozmowy, promocję, inspirowanie, poszukiwanie swoich pomysłów i… na skosztowanie wyjątkowego „zielonego ciasta”, które symbolicznie od 17.01.2014 r. nosi nazwę ” Victoria”.

23

Monika Walczak, Prestige-Kwiaty i Grzegorz Woźniak, Victoria.

Autorem aranżacji był Marcin Duda, manager Prestige-Kwiaty. Asystentem był Rafał Gorzolka. W prace był również zaangażowany cały zespół współpracowników hurtowni w Opolu.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne eventy i prezentacje.

Prestige-Kwiaty w Opolu

foto: Joanna Przywara

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl