Prestige – Kwiaty w Opolu & Victoria Floral Products

25/01/2014 1

[imagebrowser id=53]

Ciekawe połączenie? Mieszanka wybuchowa?

17 stycznia, 2014 r. w Opolu, zainaugurowano współpracę pomiędzy marką „Victoria” – firmą z 20-letnim stażem w branży florystycznej oraz silną i ugruntowaną pozycją na rynku, a Hurtownią Prestige-Kwiaty.

Prestige’owy oddział w Opolu, w swoim jubileuszowym 10-tym roku, zaproponował ciekawą prezentację produktów firmy „Victoria”. Wzorcownia, znajdująca się w samym centrum hurtowni, została specjalnie zaaranżowana. Wybrano odpowiednią kolorystykę, zestawienia materiału roślinnego, wykorzystano wyjątkowe ekspozytory:  postumenty, drewniane pieńki, stare deski,itp. Bardzo oryginalny 3-częściowy baner, w połączeniu z wykonanymi kompozycjami oraz „florystycznym sufitem” dopełniły spójnej całości aranżacji.

17

Również produkty firmy „Victoria” znalazły swoje idealne miejsce. Każdy klient odwiedzający Hurtownię, nie mógł nie zauważyć, wręcz musiał się „potknąć” o „Floral Products”. Atrakcyjne ceny, szeroka gama produktów, nowości i… prezenty. Każdy otrzymał zestaw „testowy”, by osobiście przekonać się o jakości produktów.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczył również właściciel firmy „Victoria” pan G.Woźniak wraz z żoną. Pan Woźniak wraz z panią Dyrektor Biura Zarządu Moniką Walczak dokonali uroczystego otwarcia prezentacji przez tradycyjne przecięcie wstęgi. Był czas na rozmowy, promocję, inspirowanie, poszukiwanie swoich pomysłów i… na skosztowanie wyjątkowego „zielonego ciasta”, które symbolicznie od 17.01.2014 r. nosi nazwę ” Victoria”.

23

Monika Walczak, Prestige-Kwiaty i Grzegorz Woźniak, Victoria.

Autorem aranżacji był Marcin Duda, manager Prestige-Kwiaty. Asystentem był Rafał Gorzolka. W prace był również zaangażowany cały zespół współpracowników hurtowni w Opolu.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne eventy i prezentacje.

Prestige-Kwiaty w Opolu

foto: Joanna Przywara

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

„Cudze chwalicie swojeo nieznacie” chciało by się zacytować .Na szczęście produkty marki Viktoria znane są na rynku i co roku poprawiają swoją jakośc.Tu w Opolu dzięki prracy dobrego florysty pomogły wydobyć piękno kwiatów. Na codzień pomagają nam w pracy a dla mnie olbrzymie znaczenie ma że jest to produkt Polski szkoda że o demnie do Opola dosyć daleko ale kto wie wiosną może się skuszimy,Dzieki za fajną fotorelację.