Targi Special Days rozpoczną się już we wtorek, 25 lutego, i potrwają do piątku 28 lutego. Po raz kolejny odbędzie się spotkanie branży florystycznej, Będzie można poznać ofertę dostawców kwiatów, artykułów dekoracyjnych, pism branżowych czy szkół florystycznych. Nowością jest połączenie terminu targów Special Days z targami Home Decor gdzie prezentowane są trendy  w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz oraz z targami dla projektantów Arena Design. Czy będzie to ciekawe połączenie dla osób z branży florystycznej – zobaczymy. Wybierając się na targi Special Days warto zapoznać się z programem i zdecydować, które z wydarzeń towarzyszących chcemy odwiedzić. W programie, jak co roku, przewidziano wiele atrakcji – przede wszystkim pokazy florystyczne czy konkurs dla kwiaciarń. Co znalazło się w programie – zerknijcie poniżej.

My polecamy wtorkowy (godz. 14.00) pokaz pt. “Florystykę odkrywamy na nowo” w wykonaniu Zbyszka Dziwulskiego, Katarzyny Rduch i Małgorzaty Szwagiel. Floryści zapowiadają nowe rozwiązania i kreatywne pomysły, które pragną zaproponować florystycznej widowni. Pokaz poprowadzi Katarzyna Greta Szymkowiak. Będzie ciekawie!

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl