Pierwszy stycznia i pierwsza czysta kartka nowego kalendarza. Jakie pomysły chcecie wprowadzić w życie w tym roku? Jakiekolwiek one są, życzymy Wam powodzenia w ich realizacji! A jeśli ktoś zastanawia się nad zrobieniem sobie tatuażu, to mamy dla takiej osoby pomysł, który zachwyci każdego. To roślinny tatuaż, który imituje prawdziwe kwiaty, trawy, zieleń. Roślinne tatuaże są ciągle modne, a te o których mowa są na prawdę wyjątkowe, bo wykonywane techniką, w której korzysta się z prawdziwych roślin.


Reklama

Autorką roślinnych tatuaży jest ukraińska tatuażystka Rita “Rit Kit” Zolotukhina. Jej twórczość cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w mediach społecznościowych i trudno się temu dziwić. Tatuaże wykonuje z wielką dokładnością, a każdy wykonany przez nią wzór jest niepowtarzalny. Perfekcyjnie wyrysowane przez artystkę linie rośliny dają bardzo realistyczny efekt, a akwarelowe wypełnienie różnymi odcieniami koloru sprawia, że całość wygląda na prawdę zachwycająco.

Roślinne tatuaże Rit Kit są wyjątkowe dzięki wspomnianej już technice. PTatuaż powstaje na bazie prawdziwej rośliny, która działa jak stempel. Pokryta farbą jest przyklejana do skóry dzięki czemu powstaje jej skopiowany wzór. Następnie Rita przystępuje do zasadniczej części swojej pracy i w miejsce stempla tworzy barwny tatuaż. Technika ta pozwala jej na wierne odtworzenie kształtu rośliny i uchwycenie jej wyjątkowego charakteru. Efekt – kawałek natury na wybranej części ciała.

Zobaczcie jej wyjątkowe prace – więcej znajdziecie na jej profilu na Instagramie.

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

tatuaż roślinny

Foto: https://www.instagram.com/rit.kit.tattoo/

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl