Złoty Medal MTP to jedna za najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Komisja Międzynarodowych Targów Poznańskich składająca się z grona ekspertów po wnikliwej ocenie przyznaje innowacyjnym, najwyższej jakości produktom tę prestiżową nagrodę. W konkursie co roku startuje około 500 produktów, jednakże profesjonalne jury zgodnie z przyjętymi zasadami wyróżnia tylko te, które spełniają wymagania regulaminu konkursu. Co za tym idzie Złoty Medal MTP to potwierdzenie doskonałości produktów i gwarancja ich najwyższej jakości.

W tym roku do tej prestiżowej nagrody została między innymi zgłoszona kolekcja róż 2017 z efektowną łodygą, firmy RM Flowers for you.

RM Flowers for you jest przodującym na rynku importerem i hurtownikiem kwiatów sztucznych najwyższej jakości. Cieszy się uznaniem klientów rynku polskiego, czeskiego jak i słowackiego. Produkty RM Flowers for you otrzymywały w przeszłości prestiżowe nagrody, między innymi Laur konsumenta 2014.

Kolekcja róż firmy RM Flowers for you

Czym wyróżniają się te róże od innych, dostępnych na rynku? Czym nas ujęły, zachwyciły?

Sekret tej pięknej imitacji królowej kwiatów tkwi w szczegółach wykonania. Łodygi róż oddają w najmniejszym detalu naturalność rośliny. Są okryte różnorodnymi kolcami, podobnie jak w naturze. Korona kwiatu jest kilkunasto-płatkowa, a same płatki mają piękne, naturalne kształty w kolorach białym, różowym czy różowo fioletowym. Pąki tych róż przyjmują wydłużoną formę, która podkreśla ich naturalny charakter, a słupki wraz z żółtymi pręcikami ożywiają całość i dodają jej uroku.

Róże te ujęły nas swoją naturalnością, której nie osiągnęłyby bez dbałości producenta o detale. Potrafią zachwycić i doskonale prezentują się zarówno w kompozycjach jak i jako pojedyncze kwiaty.


Produkty tej klasy są idealne do dekoracji wnętrz. Wyglądają okazale i naturalnie, dlatego można nimi spokojnie zastąpić kwiaty żywe szczególnie tam, gdzie są trudne warunki dla roślin, np. w holach pozbawionych wystarczającej ilości naturalnego światła. W dzisiejszym świecie tempa i pogoni za bieżącymi zadaniami niewątpliwym atutem tego rozwiązania będzie także fakt, że dekoracja wykonana z roślin sztucznych nie będzie wymagała bieżącej pielęgnacji i podlewania. Możemy mieć również pewność, że rośliny te będą wyglądać idealnie w każdej ważnej dla klientów chwili.

Podsumowując można śmiało powiedzieć, że firma RM Flowers for you wyróżnia się innowacyjnym podejściem w spojrzeniu na kwiaty sztuczne. Dzięki odpowiedniej technologii uzyskuje efekty, które mogą zadowolić nawet tych, którzy niechętnie po tego typu produkty sięgają w swoich realizacjach. Jeśli chcecie się bliżej przyglądnąć kwiatom sztucznym firmy RM Flowers for you, to będzie możliwość zobaczenia kolekcji “na żywo” podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Poznańskich:

  • Gardenia,  2-4 marzec 2017
  • Home deco, 14– 17 marzec 2017

Odsyłamy również do internetowego sklepu firmy: Sklep firmy RM Flower for you.

Trzymamy zatem kciuki za kolekcję róż 2017 firmy RM Flowers for you  i liczymy, że spodoba się ona również szanownemu jury. Złoty Medal MTP byłby z pewnością zasłużonym laurem dla tej klasy kolekcji.


Stoisko firmy RM Flowers and you podczas targów Gardenia 2016.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl