Techniques for floral beauty Tomas De BruyneKreator florystycznych trendów, obywatel świata, przedsiębiorca, influencer, esteta… Tomas De Bruyne bez wątpienia należy do grona najbardziej utalentowanych florystów-designerów. Swoją pasją i wiedzą od lat dzieli się ze swoimi fanami i uczniami, a lista publikacji sygnowanych jego nazwiskiem jest imponująca. Teraz wydaje kolejną książkę, która na pewno jest godna uwagi: “TECHNIQUES for FLORAL BEAUTY”. Co w niej znajdziemy?

W książce omówiono ponad 150 różnych technik florystycznych. Całość została opracowana w postaci poradnika nasyconego zdjęciami i konkretnymi wskazówkami jak krok po kroku wykonać daną kompozycję. Twarda okładka i wspaniałe ilustracje czynią ją bardzo atrakcyjną dla estetycznego oka każdego florysty, jednak jej wartość tkwi nie tylko we wspaniałych zdjęciach wyjątkowych prac czy konkretnych instrukcjach. Tomas De Bruyne ujawnia przed odbiorcą swoje mniejsze i większe florystyczne sekrety, które powinny zainteresować każdego, kto chce wnieść swoje umiejętności na najwyższy poziom. Autor pozwala się poznać się od bardziej osobistej strony, odkrywa swoje osobiste źródła inspiracji i motywacji, ujawnia swoje życiowe pasje. Czego więcej można oczekiwać od mistrza?

Książka, niestety podobnie jak większość zagranicznych publikacji, nie jest dostępna w języku polskim, ale w angielskim. Jednak ciągle jest to pozycja, którą warto umieścić na półce swojej florystycznej biblioteczki.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl