Sekunda&Sieradzan i Przyjaciele

12/02/2015

Niesamowite widowisko z udziałem najlepszych florystów odbędzie się już 26 lutego w ramach targów SPECIAL DAYS.

Głównym punktem programu targów SPECIAL DAYS jest organizowane 26 lutego w Sali Ziemi show florystyczne „Sekunda&Sieradzan i Przyjaciele ”, w którym wystąpi czołówka najlepszych polskich florystów: Piotr Sekunda, Zygmunt Sieradzan, Małgorzata Szymioł, Monika Bębenek, Magdalena Birula Białynicka. Gwiazdy przybliżą publiczności niestandardowe techniki układania kompozycji kwiatowych i pokażą trendy na 2015 rok.

Sekunda&Sieradzan-1

Bukiety i dodatki wykonane z kwiatów zostaną zaprezentowane publiczności przez modelki – również te znane ze światowych wybiegów. Show florystyczne to nie tylko uciecha dla ducha, ale także dla ciała. Przekąski, wino, doborowe towarzystwo i niepowtarzalna atmosfera sprawią, że ten w wieczór stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Bilety na pokaz można kupić wyłącznie za pośrednictwem Ticketpro w Internecie lub sieci Empik. Wejściówka uprawnia do udziału w show oraz wstępu i wjazdu na teren targów przez trzy dni trwania imprezy.

>>kup bilet na wydarzenie

Sponsorem Głównym wydarzenia jest firma Euroflorist.

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe Special Days

 

Sekunda&Sieradzan-

Sekunda&Sieradzan-2

Sekunda&Sieradzan-3

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl