Kwiaty spełniają szczególną rolę w życiu każdego człowieka, to właśnie one poprzez swoją krótkotrwałość, podkreślają wyjątkowość danej uroczystości, bez nich czegoś tam brakuje, czegoś ulotnego i niewymiernego. To kwiaty nadają każdej ceremonii klasę, elegancję, ale i niepowtarzalną energię. My floryści mamy do tego pełne przekonanie.

Katalog Flowers & Style powstał z potrzeby rynku, który w ostatnich latach nabrał rozmachu.
Młodzi, przyszli małżonkowie swoich pomysłów szukają często na zagranicznych portalach i to one stają się właśnie źródłem inspiracji. Jednak po kontakcie z florystą i wyceną dumnie wydrukowanych bogatych stylizacji, nieraz doznają cenowego szoku.

Jak sprostać potrzebom klientów i realia często amerykańskie przenieść na rynek polski?

Oczywiście cudów nie zrobimy, ale należy znaleźć rozwiązanie idealne dla wszystkich. Od kiedy pojawiły się programy telewizyjne o tematyce ślubnej to mimo pojawiających się w nich wielu błędów merytorycznych i mimo licznych kontrowersji w świecie florystycznym, rynek ślubny zaczął się nakręcać. Uświadomił naszym Młodym jak ważna jest oprawa ślubna. Ale stop… Jesteśmy florystami i jako floryści przede wszystkim dekorujemy kwiatami.

 

Flowers & Style Małgorzata Niska

Flowers & Style Małgorzata Niska

 

Flowers & Style to pierwsze takie wydawnictwo w Polsce promujące głównie kwiaty i jednocześnie pokazujące konkretne, wyważone kwiatowo i cenowo stylizacje. To wydanie poświęcono tematyce ślubnej i zaprezentowano w nim siedem stylizacji w najróżniejszych stylach. Pokazano jak skutecznie i ciekawie dobrać do kwiatów odpowiednie tkaniny, wzory i dodatki, jak najdrobniejszymi elementami ustylizować oprawę ślubną, aby stworzyć niepowtarzalny, indywidualny klimat uroczystości.

 

Flowers & Style Małgorzata Niska

Flowers & Style Małgorzata Niska

 

Jako floryści zaskoczmy naszych klientów, proponując im gotowe rozwiązania i pomysły na nietuzinkowe stylizacje ślubne. Niech ta publikacja stanie się również podstawą do Waszych interpretacji różnych stylów i pomocą w tych pierwszych tak trudnych konsultacjach z Waszymi klientami.

Żywię nadzieję, że ten katalog będzie morzem inspiracji zarówno dla florystów, ale również dla osób, które planują swój „Ślub marzeń”…

Katalog jeszcze w tym tygodniu powinien pojawić się w sprzedaży poprzez naszą stronę www.florystyka.com

 

Małgorzata Niska

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl