Ślub w NDiO – Flora

25/05/2013

Wiosna zawitała do nas już na stałe, a wraz z nią długo wyczekiwane słońce. Pogoda wprawdzie dzisiaj nie dopisuje, ale sezon ślubów tuż tuż.
Korzystając z okazji, składamy najlepsze życzenia wszystkim Mamom
– 26 maja to Dzień Matki.

Niejedna para młoda ucieszy się, kiedy w dniu ślubu towarzyszyć jej będzie błękitne niebo. Nowy numer Nasz Dom i Ogród – Flora jest również pełne barw. Można w nim odnaleźć kolorową biżuterię ślubną: opaski, naszyjniki, pierścionki, przypinki czy ozdoby na włosy. Prezentowane są również bukiety, w różnych kolorach i różnych formach. Od klasycznych kuleczek, poprzez wachlarze kończąc na nietypowych kompozycjach. W numerze można również podejrzeć pomysły na ślub w bieli oraz na ślub w kolorach. Dla fanów niemieckiej florystyki, wywiad z Imke Riedebusch. W dziale okiem praktyka, autor Andrzej Dąbrowski radzi jak ograniczyć koszty w kwiaciarni. Magdalena Birula – Białynicka podpowiada, z czym Panna Młoda może wybrać się do ślubu i niekonieczne musi to być klasyczna wiązanka.

Nowy numer NDiO – Flora jest różnorodny i zapewne każdy znajdzie jakieś inspiracje. Magazyn już od niemal miesiąca można nabyć w Empikach, kioskach Ruchu, Kolportera oraz InMedio. Możecie też dzielić się swoim uwagami dzwoniąc pod numer telefonu 71 344-80-00.
Uwaga prenumeratorzy – w numerze znajdziecie dla siebie ciekawe prezenty.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl