Kwiaty podczas ślubów to rzecz obowiązkowa. Dekoracje mogą być różnorodne, zarówno bardzo bogate jak i nieco mniej. Kolorystyka, tutaj nie ma przeszkód. Każde marzenie państwa młodych można spełnić. Aspekty techniczne, to też już kwestia do rozwiązania, nie ma rzeczy niemożliwych. To jaką dekorację ślubną wybrać?


Reklama

W najnowszym dwumiesięczniku Nasz Dom i Ogród – Flora można odnaleźć wiele inspiracji na jeden z najważniejszych dni w życiu. W dziale Raz, dwa, trzy zaprezentowano różnorodne wiązanki ślubne. Niektóre są delikatne, inne w wyrazistych kolorach. Każda jest niepowtarzalna i ciekawa. A dzięki instrukcji krok po kroku wszyscy będą ją mogli zrobić bez najmniejszego problemu.

Materiał główny to jeszcze więcej inspiracji. Najpierw zostały pokazane dwa ślubu z większą ilością detali. Pierwszy z nich to romantyczne, pastelowe dekoracje. Różowe kwiaty z pampasami. Drugi to zupełnie coś innego. Dekoracje w lesie, gdzie autorka korzystała tylko z tego co daje nam natura. Na kolejnych stronach jeszcze więcej inspiracji ślubnych, ale zaprezentowanych z mniejszą ilością szczegółów. Dekoracje w fioletowych barwach, w bieli, w zieleni czy z niebieskimi akcentami. W materiale tym można podejrzeć wiele interesujących rozwiązań na zbliżający się sezon ślubny.

Ślubne wydanie NDiO-Flora
Ślubne wydanie NDiO-Flora
Ślubne wydanie NDiO-Flora

W numerze też wywiad ze zwycięzcą World Cup, Nicolausem Petersem. Chcecie się dowiedzieć jakie są jego ulubione rośliny? Albo jak wygląda jego typowy dzień? Koniecznie zajrzyjcie do nowego wydania, gdzie oprócz odpowiedzi można podejrzeć wiele ciekawych prac. Wywiad przeprowadziła Iza Tkaczyk.

W numerze nie mogło zabraknąć relacji z targów Gardenia. To wydarzenie co roku przyciąga miłośników roślin, którzy szukają nowych rozwiązań. Bogaty program oraz interesujące prace, które powstały to dla wielu zaskoczenie. Relacja znajduje się na wielu stronach, gdzie zaprezentowano prace oraz w pigułce opowiedziano o tym co działo się na targowej scenie.

W dziale Młodzi Mistrzowie o swoich początkach z florystyką opowiada Izabela Krzyształowicz, absolwentka Kwitnących Horyzontów. Czy spełnia marzenia? Co robiła wcześniej? Interesująca wypowiedź z pięknymi zdjęciami prac.

W stałych działach jeszcze więcej interesujących tematów: W ABC Florysty Agnieszka Mitko-Kominek w pierwszej części opisuje Techniki we florystyce m.in. jak mocować fiolki. W dziale Z notatnika botanika Magdalena Mularczyk pod lupę wzięła Oliwkę europejską. Jak wykorzystać tą roślinę we florystyce? Wskazówki w artykule. W dziale Okiem praktyka autor Andrzej Dąbrowski poruszył bardzo ważny temat. Różnica między pracownikiem a pracodawcą w kwiaciarni. Tekst godny uwagi, pokazuje wiele istotnych kwestii.

Dla nowych prenumeratorów atrakcyjne upominki. Numer można kupić w sklepiku internetowym na www.ndio.com.pl oraz w Empikach czy na giełdach florystycznych. Zapraszamy do lektury.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl