W Poznaniu właśnie trwają Targi Gardenia, którym towarzyszy program wydarzeń florystycznych. Jeszcze tylko do soboty można je odwiedzić i obejrzeć florystyczne kreacje prezentowane podczas pokazów i konkursów. Warto zaglądnąć chociażby po to, aby podziwiać piękno kwiatów i talent florystów. Nasz zespół również ma dla Was propozycję: możliwość otrzymania eksperckiej porady na naszym stoisku. Jakiej porady? O tym dowiecie się z tego tekstu.


Reklama

ForumKwiatowe.pl już od ponad 10 lat publikuje treści dla florystów. Podczas wcześniejszych edycji targów w Poznaniu dzieliliśmy się z Wami wiedzą, a nasi autorzy, będący ekspertami w dziedzinach związanych z biznesem florystycznym, wygłaszali prelekcje i robili prezentacje na scenie głównej targów. Każdy florysta z pewnością znalazł wśród podejmowanych przez nas tematów coś interesującego i przydatnego w kwiatowym biznesie. Pokazywaliśmy trendy w dekoracjach i we florystyce. Omawialiśmy narzędzia marketingu internetowego, niezwykle przydatne w każdej kwiaciarni, podobnie jak tematy sprzedaży i komunikacji z klientem, które także podejmowali nasi eksperci. Dzieliliśmy się wiedzą z zakresu trwałości roślin ciętych, objaśnialiśmy jak spisywać umowy na realizacje ślubne z klientami. Wśród naszych prelegentów byli, przedsiębiorcy, handlowcy, naukowcy. Wszyscy związani zawodowo z branżą kwiatową.

Tym razem zapraszamy na spotkanie w cztery oczy!

Postanowiliśmy zmienić nieco formułę naszego spotkania i zaprosić Was na nasze stoisko, gdzie czekają na Was nasi eksperci. Każdy florysta będzie mógł uzyskać indywidualną konsultację na wybrany temat. O czym można porozmawiać? O tym co w biznesie florystycznym kluczowe: jak kupować kwiaty online oraz jak zadbać o ich trwałość i kondycję w kwiaciarni. Z kim można się spotkać? Na naszym stoisku czekają na Was:

  • Dariusz Jeż, ekspert od zakupu kwiatów online z firmy VHV Flowers and Greens
  • Grażyna Lipiak, specjalistka od trwałości kwiatów ciętych z firmy Chrysal

Zapraszamy serdecznie każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej i zasięgnąć fachowej porady. Znajdziecie nas w pawilonie nr 3, obok sceny głównej – stoisko nr 96. Czekamy na Was tylko do soboty, wystarczy przyjść!

Darek Jeż, ekspert od zakupów kwiatów online
Grażyna Lipiak, specjalistka od trwałości kwiatów ciętych
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl