Boże Narodzenie tuż, tuż, a wraz z nim piękne świąteczne dekoracje! Tytułowych sześć pomysłów pochodzi z albumu „Winterliche Sternstunden” świeżo wydanego przez niemiecki BLOOM’S, a pomysły te możecie zobaczyć w osadzonym poniżej jego fragmencie. Album jest nową nowa pozycją na rynku wydawnictw florystycznych, wydany został we wrześniu bieżącego roku (2022) i oczywiście znajdziecie w nim o wiele więcej (niż sześć) pomysłów na świąteczne kompozycje.

Gwiazda w 62 odsłonach

Album „Winterliche Sternstunden” jest w całości poświęcony dekoracjom na czas Adwentu i Bożego Narodzenia. Znajdziemy w nim mnóstwo kreatywnych pomysłów na dekoracje z gwiazdą betlejemską. Niezależnie od tego, czy są duże, czy małe, całkowicie naturalne czy niezwykłe – pomysły te zawsze ukazują gwiazdę w nowym świetle. Oprócz aranżacji na stół, ozdobnych zawieszek na choinkę, dekoracji ściennych i elementów wiszących, zaprezentowano również gwiazdy w wersji XXL na specjalne okazje. Każdy rozdział koncentruje się na innych materiałach, które nieustannie reinterpretują gwiazdę. Instrukcje krok po kroku i obszerne szczegółowe zdjęcia z przydatnymi wskazówkami ułatwiają początkującym tworzenie dekoracji z gwiazdami wszelkiego rodzaju. Album liczy 144 strony i został wydany w języku niemieckim. Nabyć można go tutaj.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl