#Special Days, czyli…

jedyne w swoim rodzaju wydarzenie targowe, podczas którego branża dekoracji świątecznych i całorocznych spotyka się z florystyką. Tworzenie niecodziennych rozwiązań i coraz większa dbałość o estetykę otaczającej nas rzeczywistości czynią z branży dekoratorskiej i florystycznej nieustannie rozwijający się segment rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży, Międzynarodowe Targi Poznańskie podjęły się realizacji projektu niecodziennego, bo dla ludzi, których pasja stała się pracą, a praca – pasją. Nadchodząca, ósma już edycja targów Special Days swoją wyjątkowość zawdzięcza także dacie i towarzyszącym wydarzeniom.

#Zmieniamy się

dla Was. Wielkie święto branży dekoratorskiej i największe wydarzenie podczas którego producenci oraz importerzy dekoracji mają okazję do spotkania z przedstawicielami sektora florystycznego, a także właścicielami centrów ogrodniczych, menedżerami sieci DIY czy galerii homingowych, odbędzie się w dniach 25-28lutego 2020 #SafeTheDate. Nadchodząca edycja targów Special Days realizowana będzie równocześnie z targami Meble Polska, Arena Design i Home Decor. Przed nami uczta inspiracji, wymiany branżowych doświadczeń i merytoryki.

#Są z nami mistrzowie

i mistrzowskie prezentacje na światowym poziomie. Spektakularne florystyczne formy, emocje towarzyszące pokazom florystycznym i dekoratorskim, zachwycające aranżacje – wszystko to za sprawą obecności profesjonalistów, artystów i podmiotów, które doskonale wiedzą co oznacza piękno. Wśrod nich podczas Special Days m.in. AN DECOR, ANLUX, ARMIR, BELLDECCO, BASKET LINE, DAR-GLASS, EWAMEX, EWAX, HOME DECORATION & DESIGN, JESSI, JUCCA, JUMI, MAG, MASTER PLAN B, PINUS, PRESTIGE DECOR, PROJEKT DECOR, SIGMA, STORE, SIGMA GLASS czy ROY.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl