Piękne, bożonarodzeniowe tradycje sprawiają, że ten wyjątkowy czas jest jeszcze bardziej magiczny a o jego wyjątkowości świadczą również oryginalne, wspierające świąteczną atmosferę dodatki. Bombki, pełne zdobień girlandy, ośnieżone gałązki iglaków, pełne brokatów kwiaty dają jedyną w swoim rodzaju okazję aby wykreować w naszych wnętrzach zapierające dech dekoracje.

Hurtownia bomm.pl będąca od 30 lat jakościowym dostawcą dla florystów z całej Europy postawiła w tym roku na połączenie klasyki z nowoczesnością. Odważna, nowoczesna kolorystyka, ciemne akcenty, dodatki z szampańskiego złota i modne wzory – taka jest tegoroczna Bożonarodzeniowa oferta.

Ekskluzywne bombki choinkowe w odważnej kolorystyce

W tym roku króluje elegancja i ultra nowoczesność. Do klasycznego złota dodajmy burgund, granat, butelkową zieleń czy nawet… czerń. Te odważne kolory to trend bożonarodzeniowy 2019, który podbija serca designerów. Dodatki w odważnej palecie barw to idealna przeciwwaga dla szarego krajobrazu za oknem. W połączeniu z klasyczną zielenią choinki tworzą piękny, elegancki efekt. Warto pamiętać by wykorzystać je jako akcenty na tle klasycznej zieleni, złota czy czerwieni. Ta ponadczasowa mieszanka i w tym roku wiedzie prym w bożonarodzeniowych wnętrzach.

Dodatki bożonarodzeniowe na sezon 2019

Niebanalne dodatki to w tym sezonie nieodzowny element wystroju wnętrz. Sięgnijmy po piórka, drewno w stylu vintage czy ażurowe zawieszki. To właśnie niewielkie akcenty tworzą klimatyczny wystrój każdego miejsca, dopełniając magię Bożego Narodzenia. Białe, ażurowe serduszka czy gwiazdki sprawdzą się na choince, wieńcach i stroikach. Nie może też zabraknąć bombek o metalicznym blasku, który doskonale wpisuje się w nowoczesny klimat sezonu. Popularne stają się także ozdoby z dodatkiem piórek – wśród nich ozdobne bombki czy ptaszki. Obok nich pojawi się wszystko co leśne – przede wszystkim bombki i inne ozdoby w kształcie liści, drzew czy zwierzątek.

Świąteczne gałązki kwiatowe i roślinne – naturalny bożonarodzeniowy dodatek

Choinka to roślinna ozdoba bez której Boże Narodzenie po prostu nie byłoby takie samo. W Bomm udowadniamy jednak, że to nie jedyne, czego nie może zabraknąć w tegorocznym wystroju wnętrz. Kolejny bożonarodzeniowy trend 2019 to dodatki roślinne. Przepiękne poinsecje, świąteczne wieńce czy stroiki to stałe elementy sezonowego wystroju. W tym roku postawmy także na kilka niebanalnych okazów. Ciekawym elementem bukietów staną się gałązki eukaliptusa. Obok girland zawieśmy złote bluszcze. Zdecydujmy się na wysokiej jakości zamienniki nietrwałych okazów – doskonale dobrane sztuczne rośliny to ozdoby, które sprawdzą się przez wiele kolejnych sezonów, będąc zarówno piękne, jak i modne.

Niezależnie od tego czy świąteczny wystrój opanowuje nasze domy już w listopadzie czy w pośpiechu ubieramy choinkę 23-ego grudnia – Bomm oferuje piękne, modne i trwałe ozdoby choinkowe dla każdego. Jeśli marzy się Państwu zgodna z najnowszymi trendami aranżacja połączenie klasycznych barw i roślin, a także ultranowoczesnych dodatków okaże się strzałem w dziesiątkę. W szale zakupów nie zapomnijmy zatem o czarnych poinsecjach, bombkach z piórkami czy złotym bluszczu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najpiękniejszych bożonarodzeniowych dekoracji 2019 na stronie www.bomm.pl


A R T Y K U Ł S P O N S O R O W A N Y

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl