VHV Flowers and Greens – lider wśród dostawców kwiatów

20/08/2014

Aalsmeer

VHV Flowers and Greens jest jedną z pierwszych firm oferujących florystom i kwiaciarniom na całym świecie zakupy bezpośrednio od ogrodników. Firma jest platformą pomiędzy światowymi hodowcami kwiatów, a odbiorcą końcowym, czyli kwiaciarnią.

Co to oznacza?

Bez nazwy-1

Przede wszystkim wysoką jakość. W chwili zakupu któregokolwiek z naszych produktów zamawiana roślina rośnie jeszcze w szklarni lub w polu, albo leci samolotem do Holandii. Dlatego dostarczany przez nas towar jest świeższy niż ten, który można kupić na tzw. zegarze!

Dbałość o jakość kwiatów nie oznacza jedynie skrócenia czasu transportu i magazynowania. Niewątpliwym atutem naszej oferty jest fakt, że dostarczane do Państwa kwiaty są transportowane w pojemnikach z wodą, co pozytywnie wpływa na ich kondycję.

Dostawa od VHV Flowers and Greens oznacza też dodatkowe korzyści dla klienta. Nasza firma wspólnie z partnerami transportowymi oferuje darmową dostawę pod same drzwi, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat! Oznacza to, że po złożeniu zamówienia pozostaje tylko czekać na dostawę kwiatów, a na fakturze będą ujęte wyłącznie ceny zamówionych produktów.

con_blok_EN

Oferta VHV Flowers and Greens to nie tylko jakość i świetne warunki dostawy, to także ilość. Proponujemy Państwu 4500 pozycji świeżych kwiatów ciętych, zieleni ciętej oraz kwiatów doniczkowych. Oferta ta jest nieustannie wzbogacana o nowe pozycje, jest więc w czym wybierać! Aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą zapraszamy do sklepu internetowego, który daje możliwość zakupu kwiatów zarówno od ogrodników jak i z „zegara”. Nasz webshop jest czynny 24h na dobę, a jego obsługa jest prosta, intuicyjna i przyjazna dla klienta. Co istotne, prowadzony jest w języku polskim, a ceny wyrażone są w polskich złotych.

Brzmi nieźle, ale musi być tu jakiś haczyk – powiedzą Państwo. Otóż nie. Zachęcamy, aby Państwo sami przekonali się, że warto z nami handlować. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy mogą być tylko zadowoleni klienci, których z roku na rok jest coraz więcej.

Dzięki stałej obecności naszego przedstawiciela w Polsce, mogą Państwo w każdej chwili zadzwonić, poprosić o pomoc czy uzyskać informacje na temat dostawy.

Zapraszamy do współpracy!

Bernard van Horssen
VHV Flowers and Greens

KONTAKT:

Doradca: Darek Jeż

Tel: 0048796881296

Email: darek.jez@vhvflowersandgreens.com

Doradca: Michał Bursig

Tel: 0048 881966565

Email: michal.bursig@vhvflowersandgreens.com

A R T Y K U Ł   S P O N S O R O W A N Y

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl