Wiosna z najnowszym numerem NDiO – Flora

07/03/2014

ndio14-03-5

W tym roku zimy w niektórych regionach Polski nawet nie dało się zauważyć. Przyszła, trochę przemroziła i poszła. Oczywiście w wielu województwach dała się we znaki i niejednym zapewne spędziła sen z powiek. Jednak teraz temperatury są na plusie, słoneczko pojawia się coraz częściej, bociany wracają i jak mówią synoptycy zimy już nie będzie. Na krzaczkach można zauważyć pierwsze pączki, wyrastają już krokusy zdobiąc trawniki, a wielu domach zapewne goszczą pachnące, kolorowe hiacynty i piękne tulipany. Mamy marzec oraz śliczną pogodę, która niech się utrzyma jak najdłużej.

Wiosnę można również odnaleźć w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora. W tym numerze można podejrzeć wiele pomysłów na wiosenne aranżacje w naczyniach, w gąbce, z wykorzystaniem brzozy oraz kory egzotycznych drzew. Święta Wielkanocne też zasługują na wyjątkową oprawę. Dekoracje stołu, domu, wnętrza, a wszystko kolorowe i pełne kwiatów. Nie mogło również zabraknąć relacji z Międzynarodowych Targów Roślin w Essen. Najnowsze trendy, wspaniali floryści, prace zapierające dech, kolory i kwiaty, dużo kwiatów. Kwiatów nie zabrakło również podczas 22. edycji WOŚP. Organizator akcji ForumKwiatowe.pl wraz ze sponsorem roślin firmą Victoria Grzegorza Woźniaka oraz wspaniałymi florystami pod kierownictwem Moniki Bębenek przygotowali 150 bukietów. Więcej informacji o całej akcji również w najnowszym NDiO – Flora. W stałych działach Magdalena Birula – Białynicka podpowiada jak po zimie odświeżyć naszą kwiaciarnię oraz urządzić okno wystawowe. Andrzej Dąbrowski – konsultant w biznesie florystycznym – przedstawia zasady reklamacji w kwiaciarni. Kiedy przyjąć, kiedy odmówić, co zrobić aby reklamacji było jak najmniej. Cenne wskazówki i rady.

Najnowszy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji 71 344-80-00.
Zapraszamy do lektury.

ndio14-03-1
ndio14-03-2
ndio14-03-3
ndio14-03-4
ndio14-03-6

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl