Witryny

11/12/2012

Wystawa sklepowa to chyba najbardziej podstawowy element marketingu każdego sklepu. Jest to fantastyczna szansa na zachęcenie przechodniów by weszli do środka i stali się naszymi klientami. Jest polem do popisu i sceną dla naszej wyobraźŸni. Dobrze zaaranżowana potrafi zdziałać cuda, a zaniedbana i byle jaka skutecznie odstraszy każdego. Doskonale rozumieją to najwięksi – wielkie londyńskie marki handlowe – które co roku w okresie świątecznym urządzają prawdziwe „show” gwiazdkowych witryn.

W tym roku z wielką pompą sezon zakupów świątecznych rozpoczął Harrods, który z tej okazji urządził pokaz sztucznych ogni, a następnie odsłonił 10 różnych witryn. Tematem był Disney, można więc podziwiać magiczne wróżki, bajkowe księżniczki, ich zamki, a nawet latający dywan… Jak na światowej sławy sklep przystało wystawowe postacie ubrane zostały przez projektantów z najlepszych domów mody. Wprawdzie są tacy, którzy twierdzą, że mało to świąteczne, ale najważniejsze, że sezon zakupów rozpoczęty.

Zdjęcia pochodzą ze strony dailymail.co.uk

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl