Sąd Konkursowy Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznał Złoty Medal MTP 2017 Różom z efektowną łodygą, firmy RM Flowers for You. Gratulujemy przyznania tej prestiżowej nagrody przez renomowane jury pod kierownictwem prof. nadzw. dr hab. Marzeny Wolińskiej z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, specjalizującej się w projektowaniu ceramiki i szkła, a także dr hab. Katarzyna Schmidt-Przewoźna z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu – designerka, projektantka tkanin i aranżacji wystaw, dr hab. Agnieszka Krzymińska z Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dr Marek Borowiński – obserwator trendów i specjalista ds. visual marketingu, Urszula Michalak – autorka bloga wnętrzarskiego interiorsdesignblog.com.

Podzielamy radość właścicieli firmy, którzy wkładają wszelki wysiłek by zapewnić jak najlepszą jakość swoich produktów, by zaskakiwać nas pięknem swoich kwiatów, ale o tym już pisaliśmy: Róże jak żywe walczą o Złoty Medal MTP.

Dziś już wiemy, że kolekcja Róż z efektywną łodygą zasługuje na miano innowacyjnego produktu, który zachwycił poznańskie jury MTP, jednak to głos konsumenta liczy się dla właścicieli RM Flowers for you najbardziej. Teraz Róże walczą o głosy grona jeszcze zacniejszego jury. Walczą o Wasze głosy.  Zapraszamy do głosowania na Róże, które dzięki Wam podbiją tegoroczne targi Special Days. Możecie to zrobić na stronie:

www.specialdays.mtp.pl/pl/zloty_medal_mtp/laureaci_zlotego_medalu_2017/

Kolekcję Róż oraz inne kwiaty firmy RM Flowers for you można podziwiać na stoisku nr 29 w pawilonie  6A, 2-4.03.2017 na targach Special Days i 14-17.03.2017 na targach Home Decor w Poznaniu.

 

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl