And the winner is…

10/11/2015

Kilka dni temu zaproponowałem zabawę: konkurs na jesienną kompozycję florystyczną o dowolnej tematyce. Aby wziąć udział, wystarczyło przysłać zdjęcie swojej pracy. Jak widać wymagania nie były ani skomplikowane, ani wyśrubowane… ale też sposób wyłonienia zwycięzców był raczej rozrywkowy, bo o zwycięstwie zadecydować miała liczba fejsbukowych lajków. Jak to wszystko wyszło?

a.grabowska-zietek

praca: Agnieszka Grabowska-Ziętek (I miejsce)

Przede wszystkim muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony zainteresowaniem, jakie wzbudził mój konkurs. W efekcie udało się stworzyć galerię 47 prac, które przez 3 dni “zbierały” głosy na Facebooku. Pierwsze miejsce i 366 lajków zdobył piękny, energetyczny bukiet wykonany przez Agnieszkę Grabowską-Ziętek. Praca ta odstawiła konkurencję daleko w tyle, bo kolejna praca uzyskała 235 głosów zajmując drugie miejsce -był to bukiet autorstwa Ewy Ogrodowicz. Na trzeciej pozycji uplasowała się kompozycja nagrobna Ewy Pamuły zdobywając 218 lajków. Walka o 2 i 3 miejsce toczyła się do ostatniej chwili i wszystko mogło się zdarzyć. Dwie kolejne prace prezentowane poniżej, miały bardzo zbliżoną ilość “polubień”. Niestety godzina 24.00 zamknęła głosowanie konkursowe i liczył się wynik osiągnięty do tego czasu.

Dziękuję wszystkim osobom, które zdecydowały się nadesłać swoje zdjęcia. Mam nadzieję, że już wkrótce zabawimy się kolejny raz :-).

e.ogrodowicz

praca: Ewa Ogrodowicz (II miejsce)

e.pamula

praca: Ewa Pamuła (III miejsce)

Tomasz Iwanow

praca: Tomasz Iwanow

O autorze

Janusz Błaszczyk

Współzałożyciel i Redaktor Naczelny forumkwiatowe.pl - portalu dla florystów i nie tylko. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego. Z florystyką związany od 1989 roku. Na stałe mieszka i pracuje w Krakowie... Więcej o autorach ForumKwiatowe.pl...