Antra Marks

14/09/2020

Florystka. Instruktor w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Sołtys wsi Plebanowce.

Mam na imię Antra. Jestem Łotyszką, ale w Polsce mieszkam od 2006 roku. Kocham dzikość i nie przewidywalność natury, zachwycam się ogrodami, które mają założenie naturalistyczne. Interesuję się historią miejsca, gdzie mieszkam z rodziną. Walczę o tożsamość lokalną.

Pracowałam w różnych miejscach, ale wszystkie pełnione przeze mnie funkcje były związane w większym lub mniejszym stopniu ze sztuką, dekoracją i florystyką. Zawsze lubiłam zmiany w swoim życiu, próbować czegoś nowego i przy tym się rozwijać. W 2018 roku ukończyłam Akademię Sukcesu w Białymstoku i zdobyłam zawód florysty. Kwiaty, rośliny są ze mną odkąd pamiętam, zawsze dobrze rozumiałam się z naturą. Teraz na nowo odkrywam to co od zawsze było mi bliskie. Uczestniczyłam w kursach florystycznych w szkole florystycznej Kwitnące Horyzonty stacjonarnie i online. Spełniam swoje marzenia i napełniam kwiatami każdą przestrzeń w której się znajdę. Współpracuję z weddingplenerką, kwiaciarnią, fotografem, biorę udział w różnych projektach. W swoich pracach lubię łączyć formy, kształty i faktury, naturalnie naturalne.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl