W dniach 24-25.03.2017 r. w Oranżerii Pałacu Wilanowskiego odbędzie się wystawa prac dyplomowych naszych świeżo upieczonych Absolwentek rocznego kursu FLORYSTA w Szkole florystycznej Małgorzaty Niskiej. Dzień wcześniej 10 Pań podczas egzaminu czeladniczego wykona łącznie 40 kompozycji florystycznych, których niepowtarzalne formy i oryginalne pomysły niewątpliwie Państwa zachwycą i oczarują.

„Colors of life” to tytuł naszej marcowej wystawy i to właśnie różnorodność i niezwykła świeżość kolorów budzącego się na wiosnę życia będzie inspiracją dla naszych Absolwentek podczas tworzenia swoich florystycznych dyplomowych prac. Wśród nich zobaczymy subtelne bukiety, ozdoby ślubne, wytworne wieńce oraz inne unikatowe kompozycje.

Zwieńczeniem egzaminów i wystawy będzie uroczyste rozdanie dyplomów, które odbędzie się w niedzielę 25 marca o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Szkoła florystyczna Małgorzaty Niskiej

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o