Już dzisiaj, w sobotę, zaczynamy pracę nad bukietami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Floryści już zakasają rękawy, bo czeka ich wiele godzin intensywnej pracy. Nasza ekipa z powodu panującej pandemii jest niestety mniej liczna niż podczas poprzednich edycji akcji “Floryści dla WOŚP”. Nic nas jednak nie powstrzyma od udziału w tej fantastycznej akcji charytatywnej Jurka Owsiaka, która w tym roku świętuje swoje 30-lecie. Trzymajcie za nas kciuki!

Akcja “Floryści dla WOŚP” odbywa się nie tylko dzięki florystom, ale także dzięki naszym Partnerom, którzy kolejny raz wsparli nasze działania. Należą do nich firmy z branży kwiatowej, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. Oto nasi główni Partnerzy – opisujemy ich poniżej. Są wśród nich znane firmy ogólnopolskie oraz hurtownicy działający na Rynku Hurtowym Bronisze.

Magnus to firma rodzinna, w której już drugie pokolenie handluje kwiatami. Znajdziecie tu szeroką ofertę kwiatów i dodatków roślinnych z całego świata. Właścicielem firmy jest Michał Gnich, którego można spotkać niemal codziennie na Rynku Hurtowym Bronisze. Zapytany o swoją firmę odpowiedział: “Handluję kwiatami od ponad 20 lat. To pasja rodzinna, która przeszła z ojca na syna. Klienci lubią nas za duży wybór towaru i bogaty asortyment. Mamy kwiaty z polskiej produkcji, w tym także własnej oraz z różnych zakątków świata, na przykład z Ameryki Południowej. Kwiaty można zamawiać elektronicznie, smsem, a firma jest stale do dyspozycji klientów. Zapraszamy do nas – tu zawsze czeka na Was dobra kawa.”

Hurtownia kwiatów Magnus Michał Gnich

Michał Gnich, Magnus

Nice Flowers Olga Świderska to solidna i znana marka na Rynku Hurtowym Bronisze. Właścicielka firmy – jak sama mówi o sobie – w kwiatach jest od urodzenia. Rodzice Olgi Świderskiej byli pierwszymi producentami polskiej eustomy. W latach 90′ zajęli się importem, a tradycję tę już od 25 lat kontynuuje Olga. Stanowisko Nice Flowers znajdziecie w hali kwiatowej na Rynku Hurtowym Bronisze, a w nim tu duży wybór kwiatów ciętych, również suszonych i preparowanych. Zapytaliśmy Olgę o trendy kwiatowe, jakie obserwuje oraz… o czym marzy. Oto co usłyszeliśmy: “Myślę, że w tym roku nadal będą modne kolory pastelowe, powoli rozkręca się susz, z którym floryści zaczynają łączyć kwiaty cięte. O czym marzę? Żeby giełda była czynna od szóstej rano!”
Wpadnij do Nice Flowers i poznaj Olgę i Marcina, którzy z z uśmiechem obsłużą, doradzą i zaopatrzą Cię w świeże kwiaty.

Niceflowers Olga Świderska

Olgę i Marcin z Nice Flowers Olga Świderska

Orchidea Sp. z o.o. to firma, która od blisko 30 lat handluje kwiatami ciętymi i dodatkami na Rynku Hurtowym Bronisze. Jeżeli poszukujecie dużego wyboru pięknych, świeżych, wysokiej jakości róż z całego świata to zapraszamy na Bronisze do Adama Kosińskiego, o którym mówią, że spełnia wszystkie kwiatowe marzenia. O tym jak jest na prawdę trzeba przekonać się samemu, ale jedno jest pewne: pan Adam zawsze dba o to, by jego klienci byli zaopatrzeni w świeże kwiaty. W Orchidei jest też opcja dla bardzo zapracowanych: kwiaty można zamówić w webshopie (orchidea24.com.pl) z dostawą w Warszawie i okolicach.

Orchidea Sp. z o.o.

Adam Kosiński, Orchidea

Ten pan na zdjęciu poniżej, ukryty w ponad 2-metrowych eukaliptusach, to Krzysztof Denc z firmy Passiflora – Hurtownia kwiatów ciętych. Passiflora działa na Rynku Hurtowym Bronisze od 2000 roku, a naszą akcję Floryści dla WOŚP wspiera od początku. Stanowisko firmy znajdziecie w hali z artykułami florystycznymi. Passiflora importuje kwiaty i zieleń z całego świata, ale jak mówi pan Krzysztof: “Klienci kochają nas za róże”. Kwiaty i zieleń można kupić osobiście lub zamówić – na telefon, sms, a towar dowiozą na terenie Warszawy.

Passiflora – Hurtownia kwiatów ciętych

Krzysztof Denc, Passiflora

VHV Flowers and Greens to firma, która dostarczy kwiaty bezpośrednio z Holandii pod same drzwi Twojej kwiaciarni. Towar można zamawiać w webshopie, w którym dostępnych jest ponad 5 tys. kwiatów ciętych oraz tyle samo roślin doniczkowych. Są to produkty oferowane bezpośrednio przez producentów. W VHV można również zamówić róże i inne kwiaty cięte z Ameryki Południowej oraz zieleń w atrakcyjnych cenach. Zainteresowanym polecamy kontakt z dyrektorem handlowym, panem Dariuszem Jeżem.

VHV Flowers and Greens

Dariusz Jeż, VHV Flowers and Greens

Chrysal to lider na rynku odżywek i środków kondycjonujących kwiaty. W laboratoriach firmy powstały preparaty, dzięki którym można przedłużyć trwałość kwiatów ciętych nawet o 60% w porównaniu do kwiatów trzymanych w samej wodzie. Chrysal ma swojej ofercie produkty zarówno dla florystów, konsumentów oraz producentów. Odżywki Chrysal są znane nie tylko ze skuteczności w przedłużaniu trwałości kwiatów ciętych, ale również z tego, że pomagają zachować piękny wygląd całej rośliny: pąki kwiatowe otwierają się i zachowują swój kolor, a liście są błyszczące i intensywnie zielone.

https://chrysalsklep.pl/

Laboratorium Chrysal-a

Poczta Kwiatowa® z siedzibą w Warszawie to lider wśród firm zajmujących się wysyłką kwiatów – jesteśmy zarówno największą jak i najbardziej rozpoznawalną firmą w Polsce. Stanowimy również oddział sieci Fleurop-Interflora – renomowanej i najdłużej działającej na świecie organizacji dostarczającej kwiaty na zamówienie. Dzięki temu Poczta Kwiatowa® dociera do 150 państw, a nasze logo jest bardzo rozpoznawalne i oryginalne.
To co nas wyróżnia to z całą pewnością duże doświadczenie na rynku, bogata i wciąż powiększająca się oferta kompozycji kwiatowych. Chcemy poszerzać grono swoich klientów, tak aby każdy znalazł wymarzony upominek dla bliskiej osoby na każdą okazję. Naszym zadaniem jest również to, żeby Poczta Kwiatowa® była idealnym rozwiązanie dla każdego, kto nie może towarzyszyć bliskim w ważnym dla nich dniu. Gwarantujemy największą liczbę zamówień w branży. Popularność Poczty Kwiatowej® nieustannie rośnie dlatego pragniemy zwiększać ilość kwiaciarni, z którymi pracujemy, a każda kwiaciarnia jest dla nas partnerem, z którym pragniemy dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami.

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.

Firmy wymienione powyżej to nie wszystkie, z tych które nas wspierają. Pełną ich listę podamy w podsumowaniu akcji. Natomiast już dzisiaj wszystkim naszym Partnerom gorąco dziękujemy!!!

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl